Anasayfa / GENEL / Gülen haşhaşiler gibi “cennet” vaad etti!
gulen-hashasi

Gülen haşhaşiler gibi “cennet” vaad etti!

Paralel İhanet Çetesi’nin elebaşı Fetullah Gülen son sohbetinde iyice saçmaladı.


Kırmızı bülteni cennet bileti yaptı Paralel Örgüt’ün Pensilvanya’daki firari lideri Fetullah Gülen son sohbetinde iyice saçmaladı.

Kendisinin dönüşü için çıkarılan kırmızı bültenlerin, öbür tarafta meleklerin ellerinde ahiret rengini alacağını belirten Gülen, “‘Arkadaş, biliyor musun, ‘Bunlar senin beraat fermanın; bu uğursuzluğa el uzatanların da mahkumiyet fermanıdır!’ diyecekler” ifadelerini kullandı.

Gülen’in kırmızı bülteni, cennet bileti gibi göstermesi ise tam bir Haşhaşilik olarak yorumlandı.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

3 Yorumlar

  1. Neyzen Tevfik 21.Koğuş

    Eveeeet! Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Neyzen Tevfik 21. Koğuşun önüne kadar biyaz arkadan bağlamalı göynekle geldiğine göre içeri tıkılması an meselesi diye okuyorum…. Çok güzel….

  2. Son sohbetinde adeta kendinin ve peşinden gidenlerin durumunu tarif etmiş. Sakirtler sohbeti bir de bu gözle yeniden dinlerlerse ne tür bir adamın peşinden gittiklerini anlayabilirler. Örgütteki panik havasını yatıştırmak ister gibi bir hali var. Münafıklığın ihlas ile savunulması ise tam bir paradoks.
    Şom ağzını açıp mülaane işine girişmeseydi belkide bu hallere düşmeyebilirlerdi. “Ve zelzilühüm” dediği anda zangırdamaya başlaması, ettiği bedduaların dönüp kendilerini vuracağının bir işaretiydi.
    Sohbetin genelinde, ileri derecede mistik şizofren profili çiziyor. Anlaşılan üst üste yedikleri darbelerden ötürü tesisat biraz hasar görmüş. Acilen tedaviye ihtiyacı var. Bir hafta daha ihmal edilirse seçim sonuçlarını hazmedemeyip tamamen tırlatabilir

  3. Bence bu adam yeni tırlatmadı zaten tırlaktı. Düşünsenize hangi aklı başında insan hükümet devirip, devleti ele geçirmeye cesaret edebilir? ancak deli neron psikozuna girmiş biri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir