Anasayfa / GENEL / Gülen çetesine operasyon yolda mı?
gulen2

Gülen çetesine operasyon yolda mı?

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel şebekeye, Gülen çetesine operasyon olacak mı, olacaksa ne zaman?

Türkiye bu sorulara kilitlendi.

Sosyal medya fenomenlerinin dün gece Twitter’da paylaştığı bilgiler operasyonun ayak sesleri gibiydi.

İşte “atın fav’a bekleyin” mesajları:

esatc

derin-millet

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

esatc4

Esat Ç. Arınç’ı tek tweetle bitirdi!

Twitter’ın en popüler fenomenlerinden Esat Ç.’nin Bülent Arınç ile ilgili yorumları paylaşım rekorları kırdı. Twitter’da …

esatc

İsimleri Ashley ya da Aslı, John ya da Cüneyt fark etmez; hala aramızdalar!

Twitter’ın ünlü fenomenlerinden Esat Ç. haber10.com sitesinde “Fayton” başlıklı çarpıcı bir yazıya imza attı. Bugün …

2 Yorumlar

  1. Çember daralıyor

    Tipe baaaahale! Haşhaş+Kolonya+İspirto’nun gözüne gözüne verirsen bu hale gelirsin işte! Bu alışkanlığı yaygınlaştıran Bülent Keneşinkof, bak herifi ne hale getirdin. Arkadan bağlama biyaz gömleği giymek üzere, 15 gün sonra giydirilirse de hiç şaşma, ben Esat Reis’in yalan söylediğini hiç görmedim. Çember daralıyor. Haşhaşi takımı, Haşhaş+Kolonya+İspirto’nun gözüne gözüne verebildiğiniz kadar verin, Savcının Otelinde bunları bulamayacaksınız. İzleyebildiğiniz kadar porno da izleyin nede olsa orası mahrumiyet bölgesi.
    Tut şunu ucunu döşeyelim abi! Boru ustası hazır!

  2. DEĞERLİ MEDYA GÜNDEM YETKİLİLERİ…..FETULLAH GÜLEN’İN DİN DIŞI FAALİYETLERİNDEKİ SAPMALARDAN RAHATSIZ OLAN KESİM GÜN GEÇTİKÇE HIZLA ARTIYOR.TAKDİR EDERSİNİZ Kİ,İNSANIN DEĞER VERDİĞİ,SEVİP SAYDIĞI,BABA GİBİ,AĞABEY VEYA KARDEŞ GİBİ GÖRDÜĞÜ İNSANLARI BİR ANDA DIŞLAMASI,SIRT ÇEVİRMESİ VEYA NEFRET ETMESİ ,ÖFKELENİP TERK ETMESİ KOLAY DEĞİL.BU BİR SÜREÇ.ZAMAN ALSA DA SONUCU BELLİ.HUMEYNİ ÖZENTİLERİ TERS TEPMİŞTİR.KİŞİLERE OLMAYAN SIFATLARLA PAYELER VERMEK,HOCAEFENDİ,KUTB,EVLİYA,ERMİŞ,DÜNYA LİDERİ GİBİ SIFATLARLA BİR İNSANI YÜCELTMEK DOĞRU GİBİ GÖRÜNSE DE ALLAH KATINDA KÜFÜRDÜR.RABBİMİN BİZE YÜKLEDİĞİ VE BİZİM BİLMEDİĞİMİZ HALLERİMİZİ BİRBİRİMİZE YAKIŞTIRMAMIZ EN AZINDAN GÜNAHTIR.BU YÜZDEN YANLIŞ SÖZ VE SIFATLARDAN ALLAH’A SIĞINIRIM.
    SİZLERDEN RİCAM BİZLER BU ZAT-I ALLAH’A HAVALE ETTİK.SİZLERİNDE GEREĞİNDEN FAZLA BÜYÜTMEDEN BU İNSANI “MEDYAGÜNDEM”SAYFALARININ GÜNDEMİNDE ARKA SIRALARA ATMANIZ.LUT KAVMİNİN SONUN EŞCİNSELLİK GETİRMİŞ.DERDİ İMANI “PARA OLAN,BANKA,FİNANS KURUMU,ŞİRKETLER,ÖZEL OKULLAR,DEVLET KAYNAKLARINI ÇIKARLARINA VE CEMAATİNİN MENFAATİNE KULLANAN BU YAPININ SONU”PARAYA TAPANLAR HAREKETİ”OLARAK RABBİM KATINDA YERLERİNİ ALACAKLARI DÜŞÜNÜYORUM.YİNE DE DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir