Anasayfa / GENEL / Gözümüz aydın 2 yıl içinde Özkök’ten kurtuluyoruz!
tansu-ozkok

Gözümüz aydın 2 yıl içinde Özkök’ten kurtuluyoruz!

MEDYAGÜNDEM- Gözümüz aydın, Türk medyası Ertuğrul Özkök’ten galiba kurtulacak! Müjdeyi Özkök’ün eşi Tansu Hanım verdi.

Hürriyet Pazar’da Ayşe Arman’a konuşan Tansu Özkök, Ertuğrul Özkök’ü terkedip Urla’ya yerleşmiş. Dört ay önce İstanbul’dan kaçan Tansu Özkök, “Ertuğrul’u değil, İstanbul’u terk ettim” demiş Ayşe Arman’a.

2 yıl içinde de Ertuğrul Özkök’ün tamamen Urla’ya taşınacağı haberini veren Tansu Özkök, “Artık Ertuğrul’a destek olmak, onun yanında olmak anlamında görevimi tamamladığımı düşünüyorum. Aynı şekilde Gülümsün’ün yanında olmam da gerekmiyor. 60 yaşıma girmek üzereyim ve o kadar özgür hissediyorum ki kendimi.” diyen Tansu Özkök, eşinin de ara sıra geldiğini ve iki yıl içinde onun da tamamen Urla’ya taşınacağını ekliyor.” diye konuşmuş.

Yalnız şu şerhi düşelim. Arman da Tansu Özkök’e “Ortalıkta boşanıyorsunuz lafları dolaşıyor” diye sorduğuna göre, Ertuğrul Özkök bu, işleri belli olmaz. 70’ine merdiven dayamış adam eşini boşayıp kendine yeni sevgili edinmeye de çalışır mı çalışır! Ama umarız Ertuğrul Özkök şu medyadan elini eteğini çeker ve Türk medyası için hayırlı bir dönem başlamış olur.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

hur8

Bu kadar yandaşlığa pes; Hürriyet’i CHP bültenine çevirdiler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman3

Aydın Doğan beslemesi CHP yanaşması!

Adalet Yürüyüşü’ne katılan Hürriyet yazarı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti başkanı değil gerçek bir lider olduğunu ifade …

1 Yorum yapıldı

  1. Türklükten istifa ettiği ifade eden ertuğrul bence insanlıktan istifa etsin. hürriyet gazetesindeki yalan ve iftiralarla dolu manşet ve haberlerini unutmadık. Erdoğana bile 93 seçimlerinde 3 adet villa iftirası atmışlardı hala ispatlayamadılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir