Anasayfa / GENEL / Gökçek’e çılgın öneri: Bir tek sen öpme Ahmet Hakan’ı hepimiz öpelim!
gokcek-ahc1

Gökçek’e çılgın öneri: Bir tek sen öpme Ahmet Hakan’ı hepimiz öpelim!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ülke TV’de Ahmet Hakan’la ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Ülke TV ekranlarında yayınlanan gazeteci-yazar Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu “Araf ‘ta Sorular” programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ahmet Hakan hakkında konuştu.

‘YAKALARSAM ÖPECEĞİM’

Ahmet Hakan’ı Kanal 7 günlerinden tanıdığını, onun kendisine ‘abi’ dediğini söyleyen Gökçek ”Bu sıra aşırı muhabbetim var. Yakalarsam çok öpeceğim. Yanaklarından öpeceğim. Arkadaşımız’ diye konuştu.

Gazeteci Turgay Güler de Twitter’da Melih Gökçek’e çılgın bir öneri getirerek, “Başkan istiyoruz ki bir tek sen öpme hepimiz öpelim bir öneri ankara metrosunda bir öpüşme günü tertipleseniz. Geleneksel hale gelmiş olur” dedi.

‘AHMET’İN DOLU OLDUĞUNU ZANNETMEYİN’

Ahmet Hakan’ın son zamanlarda hırçınlaştığını söyleyen Gökçek, ”Kendisi ile programlarım olmuştur. Ahmet’in kendisine has stili, tekniği vardır. Zaman zaman bizi sıkıştırmaya çalışır. Zaman içinde Twitter’da tartışmalar başladı. Ahmet Twitter dayağı yedi ve hırçınlaşmaya başladı. Halk arasında bir tabir var. ‘Cozuttu’. Bana yumurta atıldı o yumurtayla ilgili bir resim koydu. Ahmet’in dolu birisi olduğunu zannetmeyin. Ekranda dolu değil. Kendisi de itiraf ediyor. Son zamanlarda hırçınlaştı. Sataşıyor. Ben kin tutmam ama yapanın da yanına koymam. Bir şey yapıyorsa onun ceremesini çekecek.” dedi.

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir