Anasayfa / GENEL / Gezizekalılardan “İstanbul’un suyunu bitirelim” eylemi!
su1

Gezizekalılardan “İstanbul’un suyunu bitirelim” eylemi!

İstanbul’da yaşanması olası su problemi için Twitter’da bazı kullanıcılar haince bir örgütlenmeye gitti: İstanbul’un suyunu bitirelim…

Gezi olaylarıyla birlikte hükümeti devirebilmek için hemen her yolu deneyen “sağcı, solcu, ulusalcı, kürtçü, Gülenci vb.” gibi görüşlerin ortaya çıkardığı fikir koalisyonu Geziciler’in hükümete karşı yeni bir eylem planı için örgütlenmeye çalıştığı ortaya çıktı.

GEZİCİLERİN HAİN EYLEMİ

Sosyal medya üzerinden yapılan kampanyalardan biri de İstanbul’un suyu üzerine.. Aylardır bilimadamları İstanbul’a yeterli düzeyde yağmurun düşmediğini bu yüzden su sıkıntısı çekilebileceğini söylemişti. Bazı uzmanlar da “İstanbul’un 2 aylık suyu kaldı” uyarıları yapmıştı.

su

“İSTANBUL’UN SUYUNU BİTİRELİM”

Bu uyarılardan yola çıkan bazı Geziciler, Twitter’da örgütlenerek İstanbul’un suyunu bitirmeye, böylece hem belediyeyi hem de Köşk seçimleri öncesi Erdoğan’ı zor duruma düşürmeye çalışacak. Buna göre eyleme katılanlar tarafından musluklar açık bırakılacak, İstanbul’un suyu 1 ayda bitirilecek, hükümet ve belediye zor durumda kalacak.

MEDYAGUNDEM

erdogan5

Gençler bilmezsiniz İstanbul’da su yoktu bugün İzmir’de olmadığı gibi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe’deki konuşmasında, “Belediye başkanı olduğum dönemde İstanbul’da su yoktu, şimdi İzmir’de olmadığı gibi.” …

izmir6

İzmir’i susuz bırakan CHP halka bunu da yaşattı

Günlerdir su sorunu yaşanan İzmir’de, borunun patlamasıyla Konak Meydanı’nı su bastı. İzmir’in Karabağlar, Buca, Bornova, …

izmir5

CHP İzmir’e 90’ların sefaletini yaşatıyor

İzmir’de 3 günlük su kesintisi duyurusunun ardından İzmirliler su arayışına girdi. Gece saatlerinde dahi su …

2 Yorumlar

  1. hayretler icerisinde kaldim.Dünyanin sorunu haline geldi su.Hatta su savaslarinin cikacagi bile konusuluyor.Dünyada susuzluk ceken ülkeler var.Su Erdoganin damacalarinda duran birsey degil.Doga katliaminada daha derinden basliyacaksiniz su israfi ile.Hep derim Türkiyede su fiyatlari öyle zamlanmaliki insanlar birakin suyu devamli acik tutmayi,actiklarinda bile düsünmeliler.Ayrica ayni avrupa ülkeleri gibi akitilan suyun iki kati kadar kanal ücreti alinmali.O zaman iste hodri meydan derim.Yaziklar olsun Erdogan düsmanligi ile doga katliami yapanlara.

  2. ONUN KOLAYI VAR AYFER GÜNDE 20 ADAMI ÜSTÜNE ÇEKERSEN O ADAMLAR GUSÜL ABDESTİ ALIRLAR HEM ZEKATINI VERMİŞ OLURSUN HEMDE SUYU CABUK BİTİRİRSİN.FİNALİDE TAYYİBE OY VERENLERLE YAPARSIN AZ DEGİL 20 MİLYONUN YARISI ERKEK OLSA SENİN İCİN FENA OLMAZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir