Anasayfa / ANALİZ / Gazeteciliğin yüzakı Akit’e çekilen operasyonun şifreleri
akit-ipek

Gazeteciliğin yüzakı Akit’e çekilen operasyonun şifreleri

MEDYAGUNDEM.COM- Cemaatin yayın organlarından Bugün Gazetesinin Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan tarafından gazeteciliğin ve Müslümanların yüzakı Akit’e atılan iftiranın perde arkasında yine cemaat medyasının kirli operasyonları çıktı.

Taraf’ı Akit’in bastığı yalanını ortaya atan Akın İpek’in “operasyoncusu” Adem Yavuz Arslan’ın asıl gerçeği gizlediği ortaya çıktı. Yeni Akit gazetesi yayın kurulu üyesi Fatih Uğurlu Habervaktim sitesinde geçtiğimiz aylarda Taraf’ın kağıdının Zaman’dan gittiğini ve hediye olarak da kendilerine bir matbaa verildiğini şöyle yazmıştı:

“Taraf gazetesinin kâğıdı Zaman’dan gitmektedir ve hediye olarak bir matbaa verilmiştir. Bu gazetenin görevi de AK Parti hükümetinin altına dinamit döşemektir. Vaktiyle Ahmet Altan da genel yayın müdürlüğü döneminde aynı görevi yapmıştır, yani cemaat adına tetikçilik!”

Akit’e karşı başlatılan operasyonda Akın İpek’e ait İpek medya grubunun devreye girmesi de dikkat çekici. Bu süreçte ne ilginçtir ki Oda TV ile artık “kardeş yayına” geçen tetikçi Postmedya sitesi Adem Yavuz Arslan’ın Akit’e iftirasını alıp manşet yaptı. Daha da ilginci tetikçi site Adem Yavuz Arslan’a aynı sırada ikinci bir haberle daha destek verdi.

postmedya-adem

postmedya-adem1

Postmedya denilen kara propaganda ve operasyon sitesinin İpek medyasıyla ilişkisi de bir kez daha gündeme geldi. Nerdeyse attığı iki manşetten biri Bugün gazetesi ve Adem Yavuz  Arslan olan sitenin bu ilişkisi de üzerinde not düşülmeyi gerekli kıldı.

İşte Google kayıtlarıyla Postmedya ile Akın İpek’in elemanı Adem Yavuz Arslan’ın “derin muhabbeti:”

adem-postmedya3adem-postmedya2adem-postmedya1adem-postmedyaadem-postmedya4adem-postmedya5

Akit’in cemaat medyasının kara progandasna karşı oyun bozan yayınları belli ki cemaat medyasındaki operasyon timini Akit’e yönelik harekete geçirdi. Bu kirli operasyonda yine sahneye Postmedya denilen tetikçi site ile İpek medyasının elemanları karşımıza çıktı.

MEDYAGUNDEM

ipek

“Tüm malım feda olsun”dan “Gülen terörist”e!

FETÖ/PDY örgütü içinde kadın kollarında aktif olarak görev yapan ve FETÖ mensuplarının “Melek Anne” olarak …

ipek-fe

Başhırsız Feto altın madenlerimizi boşaltmış!

Koza-İpek iddianamesiden: Gümüşhane’deki Mastra Altın Madeni’nde dökümü yapılan her 5 altın külçesinden biri kayıtlarda gösterilmeyerek …

feto1

FETÖ’cü teröristler komada!

Referandum sonrası FETÖ medyasının sosyal medyadaki tetikçilerinde büyük bir şok yaşanıyor. İlk sonuçların gelmesinin ardından …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir