Anasayfa / GENEL / Gayrimeşru ilişki yaşayan FETÖ ve PKK teröristlerine kahraman polisten çarpıcı mesaj!
tanga2

Gayrimeşru ilişki yaşayan FETÖ ve PKK teröristlerine kahraman polisten çarpıcı mesaj!

Özel Harekatçı’dan PKK ve paralellere ‘bahar’ mesajı Doğu ve Güneydoğu’da terörle mücadele devam ederken FETÖ üyeleri ve PKK’lı teröristler son zamanlarda ‘bahar’ provokasyonuna başladı. Bahar aylarında terörü tırmandıracakları tehdidinde bulunan teröristlere en güzel cevap ise bir özel harekat askerinden geldi.


Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerinde büyük darbe yedikten sonra umudunu bahar aylarında karların erimesi ve eylemlerini kırsal alana çekme umuduna bağlayan PKK’lı teröristlere en büyük destek paralel yapı üyesi FETÖ elemanlarından geldi.

FETÖ’nün operasyonel elemanlarından Emre Uslu, bir süredir söylemeye alıştığı ‘baharda çok güzel şeyler olacak’ tehditlerini, dün paralel yapının en büyük kalesi Zaman gazetesi de düştükten sonra yeniden dillendirmeye başladı.

Uslu dün gece attığı tweetle paralel yapı vePKK’lılara moral vermeye çalışarak “Ey havuz ve saray tetikçileri ne kadar çırpınırsanız çırpının BAHAR GELECEK. Cemre düştü artık…” dedi. Uslu’ya twitter kullanıcıları sert tepki gösterirken, tek destek PKK’lılardan geldi.

Garip bir şekilde Cizre ve İdil’de güvenlik güçlerinin operasyon düzenlediği bütün hücre evlerinde karşılaştığı HDP’li Ferhat Encü, Uslu’nun tweetini gülücük yaparak paylaştı.

euslu

EN GÜZEL CEVABI ÖZEL HAREKATÇI VERDİ

İkilinin bahar sevdasına en güzel cevap ise bir özel harekat askerinden geldi. Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta bir duvarın önünde duran tam teçhizatlı bir asker, duvara yazdığı “Baharda tanga giydirecem size” sözleriyle teröristlere cevap verdi.

tanga1

(haberiyakala.com)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. dr derdan beril

    kaç bahardır bir türlü gelmiyor bu. bildim bileli terör örgütü baharda serhıldan der durur ama bir türlüde biz kürtler onlara aldırış etmeyiz yinede etmeyeceğiz üç beş it kopuğu sokaklara salacaklar ammma devlet devletliğine devam etsin sokakköpekleri gibi telef olacaklar onların telef olması biz kürtlere bayramdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir