Anasayfa / GENEL / Fuat Avni’nin listesindeki FETÖ’cü kız!
aysenur2

Fuat Avni’nin listesindeki FETÖ’cü kız!

Twitter’da “Fuat Avni” adlı kullanıcı tarafından takip edilen ve FETÖ mensubu olduğu ileri sürülen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Ayşenur Parıldak, Zaman muhabiri çıktı.


Twitter’da “Fuat Avni” adlı kullanıcı tarafından takip edilen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Ayşenur Parıldak’ın Zaman muhabiri olduğu belirlendi.

Parıldak’ın bugün okuldan ayrılmak için eşyalarını topladığı ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti. Organize Suçlarla Mücadele ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan araştırmada, Ayşenur Parıldak’ın okuldan ayrıldığı belirlendi.

aysenur2

aysenur2

GÖZALTINA ALINDA

Bunun üzerine yapılan araştırmalar sonrasında Parıldak, Ankara Üniversitesi civarında yakalanarak gözaltına alındı.

Üst aramasında, bir cep telefonu, 8 flash bellek, 4 hafıza kartı, 3 CD, FETÖ’ye ait bir bankanın 2 bankamatik kartı, üzerinde Londra’da bulunan bir adresin yazdığı kağıt ele geçirildi.

Parıldak’ın FETÖ kontrolündeki Zaman Gazetesi’nde yargı muhabiri olarak görev yaptığı yine FETÖ tarafından bir uzun yıllar tetikçi olarak kullanılan Taraf Gazetesi’nde de bir dönem çalıştığı ortaya çıktı.

(sabah.com.tr)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir