Anasayfa / GENEL / Fuat Avni ile irtibatlı 3 CHP’li daha!
fuatavni-chp

Fuat Avni ile irtibatlı 3 CHP’li daha!

CHP’li 3 ismin daha paralel yapı ile ilişkisi deşifre oldu…


Fuat Avni’nin CHP içinde mesajlaştığı kişilerin Akif Hamza Çebi ve Umut Oran ile sınırlı olmadığı iddia ediliyor…

CHPli 3 ismin daha paralel yapı ile ilişkisi deşifre oldu… CHP ile AK Parti iktidardan uzaklaştırmak için ittifaka giren Fethullah Gülen Örgütü gönüllü aracılar dışında sosyal medya üzerindeki Fuat Avni hesabını da bir iletişim aracı olarak kullanmaktan geri durmuyor.

ORAN VE ÇEBİ’YE YENİ İSİMLER EKLENECEK

Bazı basın organlarının ortaya çıkardığı CHP-Fuat Avni ilişkisi Ankara’da gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Mikro blog sitesi Twitter üzerinden Fuat Avni hesabını kullanan Emre Uslu ile mesajlaşan CHP’li vekiller Umut Oran ve Akif Hamza Çebi’ye yeni isimler ekleneceğe benziyor.

CHP’DE FUAT AVNİ KORKUSU!

Paralel yapı ile CHP ilişkisinin deşifre olmasında sonra Twitter üzerinden Fuat Avni hesabını takip etmeyi bırakan Umut Oran ve Akif Hamza Çebi bazı medya organlarında çıkan Fuat Avni haberlerinden sonra iyice sessizliğe büründü.

CHP’Lİ 3 İSİM FUAT AVNİ’NİN LİSTESİNDE

Fuat Avni hesabının sosyal medyadaki takip listesinde yer alan bazı önemli isimler paralel yapı ile CHP arasında dönen kirli ilişkiyi gözler önüne seriyor. Fuat Avni’nin de bu isimleri takip listesine almasının sebebi Twitter’ın öne sürdüğü kullanıcıların gizlice mesajlaşabilmesi için iki hesabın da birbirini takip etmesi şartı.

LİSTEDEKİ İSİMLER YA CHP’Lİ YA PARALEL MEDYA MENSUBU

Listenin büyük çoğunluğunu paralel medya organlarında çalışan önemli isimler oluştururken özellikle CHP’de üst düzey konumda bulunan 3 ismin varlığı dikkatlerden kaçmıyor. Hem Fuat Avni hesabını takip eden hem de bu hesabın takip listesinde bulunan bu 3 isim Oran ve Çebi’den sonra tüm şüpheleri üzerine çekmeye adaylar.

FUAT AVNİ İLE MESAJLAŞMIŞ OLMA İHTİMALLERİ YÜKSEK

CHP’de daha birçok isimle kontak halinde olduğu bilenen paralel yapının Fuat Avni hesabı üzerinden bu 3 isimle iletişime geçmiş olması büyük ihtimal konusu.

1. İSİM ENİS BERBEROĞLU

CHP’li Enis Berberoğlu’nun (Hürriyet eski genel yayın yönetmeni) Fuat Avni hesabı ile Twitter üzerinde birbirlerini karşılıklı olarak takip etmesi Berberoğlu’nun ana muhalefet partisi içerisinde paralel yapı ile temas halinde olan isimlerden birisi olma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

enis

enis1

2. İSİM SEZGİN TANRIKULU

Sezgin Tanrıkulu’nun devlet içerisine sızmış karanlık bir örgütün Twitter’daki bir resmi hesabı haline gelen Fuat Avni’yi hangi amaçla takip ettiği bilinmiyor fakat Fuat Avni’nin bu ismi hangi amaçla takip listesine aldığı çok belli.

sezgin

sezgin1

3. İSİM HALUK KOÇ

CHP’de Kemal Kılıçdaroğlu’nun güvendiği isimlerin başında gelen Haluk Koç da Twitter’daki resmi hesabıyla Fuat Avni’yi takip edenlerden. Çebi ve Oran ile gizli yazışmaları deşifre olan Fuat Avni hesabını kullanan Emre Uslu’nun takip listesine aldığı Haluk Koç ile de Twitter üzerinden mesajlaşıp mesajlaşmadığı önümüzdeki günlerde konuyla ilgili yayımlanması beklenen yeni belgelerle ortaya çıkacak.

haluk

haluk1

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

enis

Kızı da vatan haini babasının izinde

CHP’li Enis Berberoğlu, MİT TIR’larının durdurulmasıyla ilgili dava kapsamında tutuklanmıştı. Casusluğu tescillenen Berberoğlu’nun kızı Dilara …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir