Anasayfa / GENEL / Fuat Avni bizzat Gülen’dir Emre Uslu ise kiralık eleman!
latif1

Fuat Avni bizzat Gülen’dir Emre Uslu ise kiralık eleman!

Araştırmacı-Yazar Latif Erdoğan, operasyonları önceden haber vererek Twitter fenomenine dönüşen ve Emre Uslu olduğu iddia edilen kişinin aslında Fethullah Gülen’in kendisi olduğunu söyledi.


Emre Uslu kiralık eleman A Haber’de Kadraj programına katılan Erdoğan, “Fuat Avni başka biri olamaz. Hesap Gülen’in adına açılmıştır” dedi.

Latif Erdoğan A Haber ekranlarında, “Fuat Avni diğer şahıslar olmaz Gülen’in kendisidir, hesap onun adına açılmıştır. o ünitenin başında kim varsa imam olarak emre uslunun da patron dediği o. En önemli yapmak istedikleri işler Fuat Avni üzerinden yapılıyor. Emre Uslu emniyeti bildiğinden dolayı cemaat tarafından kullanılıyor. Emre Uslu ve daha birçoğu sadece elemandır, asıl olan Gülen’dir, Uslu’nun cemaatte hiçbir karşılığı yoktur.” şeklinde konuştu.

“EMRE USLU KİRALIK ELEMAN”

“FUAT AVNİ BAŞKA BİRİ OLAMAZ. GÜLEN…”

MEDYAGUNDEM

trol2

İşte isim isim FETÖ’nün trol çetesi

Türkiye’yi sosyal medya üzerinden dizayn etmeye çalışan FETÖ’nün trol hesapları deşifre oldu. Savcılık psikolojik harekatta …

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir