Anasayfa / ANALİZ / Fox TV’nin Portakal’ı resmen PKK terör örgütüyle işbirlikçi çıktı!
fportakal2

Fox TV’nin Portakal’ı resmen PKK terör örgütüyle işbirlikçi çıktı!

Fox TV’nin ana haber spikeri Fatih Portakal, HDP’li Sarıyıldız’ın PKK’lı teröristleri kaçırmak için güvenlik güçlerine kurduğu tuzağın işbirlikçiliğini yaptı.


MEDYAGUNDEM.COM- Daha önce PKK’ya teşekkür eden Fox TV’nin ana haber spikeri Fatih Portakal’ın tam bir PKK savunucusu olduğu artık kesinleşti.

Portakal dün “Cizre’de bodrum katında 30 yaralı. Devletin görevi yaralıların hastanelere ulaşımını ve tedavisini de sağlamak. Ölmesini beklemek olmamalı.” diye tweet attı.

fportakal1

Ancak bugün gazetelere yansıyan gerçekler gösterdi ki, Cizre’de bodrum katında yaralı olanlar sivil halk değil, eli silahlı PKK’lı teröristlerdi. PKK’lılara silah taşırken yakalanan HDP Şırnak milletvekili Faysal Sarıyıldız, temizleme operasyonlarının sürdüğü Cizre’de bir binanın bodrum katında 18′i ağır, 30 yaralının ambulans beklediğini, ambulansın olay yerine gitmediğini iddia etmişti. Sarıyıldız ile birlikte PKK’lıların emniyet güçleri ve sağlık ekiplerine tuzak kurduğu ortaya çıktı. Sarıyıldız sağlık ekiplerine yaralı dediği 3 kişinin telefon numarasını verdi. Ekipler, bölgeye gitti ancak yaralılar getirilmedi. O bölgeden polislere ateş açıldı.

faysal

PKK’ya teşekkür eden Fox TV’nin ana haber spikeri Portakal böylece bir kez daha PKK’lı olduğunu gösterdi. Portakal resmen HDP’li Sarıyıldız’ın PKK’lı teröristleri kaçırmak için kurduğu tuzağın işbirlikçiliğini yaptı.

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir