Anasayfa / GENEL / Fetullahçılarla kemalist Halk TV’nin aşkı tam gaz!
halktv2

Fetullahçılarla kemalist Halk TV’nin aşkı tam gaz!

MEDYAGUNDEM.COM- Sık sık yazıyoruz, sık sık Gülen örgütünün girdiği yeni ittifakı deşifre ediyoruz. CHP’yi ele geçiren paralel örgüt, ulusalcı ve solcu tüm alanlara nüfuz etti. Fetullahçı örgüt Atatürkçülerle iş tutmaya başladı.

Cumhuriyet gazetesinin Gülen örgütü tarafından ele geçirilmesi tam da bu operasyonun parçası oldu. Ama asıl önemlisi Gülenciler hep CHP’nin kanalı olarak bilinen Hak TV’yi de kontrol altına aldılar.

Gülen örgütü ile CHP’nin Halk TV’si arasındaki “nikah” ilk meyvelerini geçtiğimiz Temmuz ayında vermiş, Zaman gazetesinin reklamları Halk TV’de yayınlanmaya başlamıştı.

halktv1

 

1.5 MİLYON TİRAJ TALİMATIYLA BÜYÜK PANİK HALİNDELER

Tirajı aylardır tepetaklak olan Zaman için Fetullah Gülen’in verdiği son “1.5 milyon tiraj” talimatıyla Zaman için Halk TV bile bir umut kapısı oldu. Yine bu kanala reklam vermeye başladı.

İmaj yenilemek için yeni bir reklam kampanyası yapan Zaman, bu şekilde okuyucu sayısını artırmayı hedefliyor.

Atatürk rozetlerinin satışının yapıldığı kemalist Halk TV’de şimdi boy boy Fetullah Gülen’in görüntüleri yayınlanıyor.

İşte son reklamın Halk TV’ye yansıyan görüntüleri:

halktv

halk-tv1

MEDYAGUNDEM

halktv4

CHP’nin kanalından darbe çağrısı

CHP’nin resmi kanalına dönen Halk TV’de darbe çağrısı yapıldı.

chp4

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den darbe ve kaos provokasyonu

CHP’nin kanalı Halk Tv’nin skandal alt yazısı tepki çekti. Hayır cephesinin yılmaz savunucusu CHP’nin kanalı …

halktv

İçimizdeki “lale”ler yine ihanet içinde

CHP’nin kanalı Halk TV, Türkiye’nin değil Hollanda’nın yanında yer aldı. Halk TV, Bakan Kaya’nın aracını …

2 Yorumlar

  1. Latif Topbaş ailesine ait olan BİM hala Paralel Örgütü destekleyen Firmaların malllarını satıyor.
    Örnek vereyim.BİM marketleri AKNAZ-BİNVEZİR isimli peynirlerin bir kısmını Fetullahçı AYNES firmasına yaptırıyor.Bu ürünlerin bazılarını da KAANLAR Süt Ürünlerine yaptırıyorlar.Kaanlar’ın yaptığı ürünlerde üretici firma KAANLAR yazıyor.Fetullahçı olan AYNES’in ismi ise yazmıyor.Sadece firmanın telefonu yazıyor.Telefon AYNES firmasına ait.Çok küçük yazdıkları için zor okunuyor.17 Aralık Operasyonundan sonra böyle yapmaya başladılar.
    Birde Temizlik ürünlerinde IŞIL markasını EVYAP firmasına yaptırıyorlar.Ak Parti’den istifa eden İzmir Milletvekili İhsan İşbilen EVYAP firmasının yönetim kurulu üyesi.

  2. F.G Çetesinin,kendi yapılanmaların canlım tutabilmek uğruna, iblisle bile iş tutabileceğini biliyoruz,öğrendik.Daha çok misaller de göreceğiz.,Çünkü: Öyle bir ümit içindeydiler,öyle bir “Küçük dağları biz yarattık!” havalarındaydılar ki; peş peşe alınan yenilgiler çok ağırlarına gitti…Düşünün; Bir imparatorluk kuruyorsunuz,son aşamasına gelmişsiniz,kendinizi İMPARATOR ilân etmek üzereyken,her şey bir an da berhava oluyor. Siz olsanız yenilgiyi kabûllenip oturur musunuz? Üstelik,gerek kürtler,gerek aleviler ve gerekse diğer İslâm düşmanları ile ortak bir noktanız var; RTE ve Ak Parti düşmanlığı.,Bu durumda,kucağınıza kendiliğinden oturmaya hazır olanları tepe tepe kulanmaz mısınız..? Keza; şimdiye dek RTE’dan ve Ak Parti’den kurtulmak için yemedikleri herze kalmayanların, (buna karşı) en büyük idealleri “Dinine-imanına sahip çıkmaya çalışanları yok etmek”(Fiziki anlamda bile,) olanların, (kalan son ümitleri olan) F.G çetesine kucak açmalarına/kucaklarına oturmalarına şaşmamak gerek.,En azından ben şaşmıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir