Anasayfa / GENEL / Fetullahçıların kumarhane imamı!
kumar-imam

Fetullahçıların kumarhane imamı!

Samanyolu Holding A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Mali İşler Koordinatörü Ekrem Yalvak görevinden istifa ettiğini açıkladı.


Star gazetesi, 03.07.2015 tarihli baskısında Samanyolu Holding A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve Mali İşler Koordinatörü Ekrem Yalvak’ın kumar oynarken çekildiği iddia edilen gizli görüntülerini yayınlamıştı.

KUMARHANE OLAYI PARALEL ÇETEYİ KARIŞTIRDI!

Gazetenin Cem Küçük imzasıyla manşetten verdiği haberde, Cemaat’in üst düzey yöneticilerinden olan Ekrem Yalvak’ın kumarda bir milyon lira kaybettiği belirtilmişti.

YALVAK’A İSTİFA KARARI ALDIRTTILAR!

Cem Küçük’ün Samanyolu Yayın Grubu ile ilgili iddiaları üzerine Ekrem Yalvak ve STV’ye tepkiler çığ gibi büyüdü. Kumarhane görüntüleri sonrasında zor durumda kalan Paralel Yapı, Yalvak’a istifa kararı aldırtmak zorunda kaldı.

STV’NİN YALANINA KİMSE KANMADI!

Hem STV hem Yalvak kumarhane skandalı sonrasında açıklamalar yapsa da kimseyi inandıramadı. Hatta Yalvak, istifa açıklamasında çalıştığı kurumun daha fazla zarar görmemesi için istifa ettiğini açıklarken üstü kapalı bir şekilde “istifa et” çağrısının Pensilvanya’dan geldiği mesajını verdi.

MEDYAGUNDEM

silah-teror1

“Paralel yapı”dan “Silahlı Terör Örgütü”ne

Paralel Yapı; önceden “yargılanacaksınız” dediği Silahlı Terör Örgütü delillerini bulan Savcı ve Hakimlere “öldürüleceksiniz” diyor, …

casino4

Fetoş “pokeri, ruleti üçe katlayın” derse!

Himmet paralarının kumarda yenildiği, köpük partilerinde “kop kop” yapan bir “altın nesil”in mimarı Fetullah Gülen, …

himmet-hirsiz

Himmet hırsızı Fetullahçılar!

Gülen örgütünün elemanları, milletten toplanan himmet paralarıyla eğlence yerlerinde ve kumarhanelerde gününü gün ediyor. Savcısı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir