Anasayfa / Mansetalti / Fetullahçı terör örgütü iyice şizofreniye bağladı!
onder

Fetullahçı terör örgütü iyice şizofreniye bağladı!

Gülen örgütünün vitrin tetikçisi Önder Aytaç bugünlerde “meczup” gibi davranıyor, tımarhanelik hale gelmiş gibi laflar sarfediyor. Son tivitiyle acilen tedavi edilmesi gerektiğini gösterdi.


MEDYAGUNDEM.COM- 17-25 Aralık darbe girişimiyle resmen devlete karşı “intihar saldırısı” yapan Gülen örgütü, o günden bu yana iflah olmadı. Gece gündüz sadece yalan üretmek, iftira atmak, kötülük yaymak ve bunu sürekli yapmak zorunda kalan tetikçileri artık “beyin error” yaptı!

Gülen örgütünün vitrin tetikçilerinden Önder Aytaç’ın Twitter’daki son paylaşımı acilen tedavi edilmesi gerektiğini ortaya koydu.

Aytaç, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi halk ekmeği fabrikada insanlar AKP’ye inansın diye hergün okutup öyle mi dağıtıyor?” tivitiyle, Gülen örgütünün nasıl şizofrenik bir yapıya dönüştüğünün son ibretlik örneği oldu.

Paralel terör örgütünün elebaşısı Fetullah Gülen’in militanlarını sürüklediği patolojik hal, Türkiye’nin nasıl bir tehlike atlattığının da göstergesi…

Ancak Önder Aytaç’ın “meczup” gibi davranmasının sebebi olarak, Emre Uslu gibi kaçmak yerine, yargı karşısına çıktığında “deli raporum var” deyip yargılanmaktan kurtulmayı planlaması gösteriliyor. Çünkü şu yorumu akıllı bir insanın yapması kesinlikle düşünülmüyor:

onderaytac

MEDYAGUNDEM

onder

KK’ya üfleyen FETÖ’cü soysuz bu!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin kana bulandığı 15 Temmuz gecesi 241 kişiyi şehit eden terör örgütünü adeta …

onder

FETÖ’cü alçağın kırmızı ve yeşil kalem oyunu

Firari FETÖ’cülerden Önder Aytaç’ın polis okulu öğrenci aday mülakatında komisyon başkanlığı yaptığı ve FETÖ’cülere kolay …

uslu1

Bu iki FETÖ’cü iti atmak yeni mi aklınıza geldi?

Önder Aytaç ile Emre Uslu’nun da aralarında bulunduğu 242 kişinin rütbeleri söküldü, emeklilik hakları alındı. …

4 Yorumlar

 1. Önder Aytaç ispat etmeyen şerefsiz olsun mu Lann? Olsun lann? Evinden dışarı çıkamıyorsun, nerden nasıl alıyon diyeceğim o da yoook! Rüya görüyorsun diyeceğim, işte Tiran/Yezid Feto’nun gördüğü, korktuğu rüya ortada…Ne ayaksına lan?

  Önder Aytaç deli numarasının yanında olayı kişiselleştirmeye çalışıyor. Daha önce polis okulundayken Sayın Cumhurbaşkanımıza sataşmalarını bilirsiniz, aynen onu devam ettirip bakın ben bunları söylediğim için beni gözaltına aldı-aldırttılar diyerek kurutulacağını sanıyor.

  Hz Ali Efendimizin kafirin gırtlaklarken yüzüne tükürülmesi olayını hepimiz biliriz;
  Allah’ın aslanı Hz. Ali bir savaş esnasında düşmanı olan yiğitle epeyce vuruşarak sonunda onu yere yıkıp öldürmek üzereyken, o düşman askeri Hz. Ali’nin mübarek yüzüne tükürdü. bunun üzerine Hz. Ali düşmanını bırakarak ayağa kalktı:

  -Yürü git, seni öldürmekten vazgeçtim, serbestsin, dedi.

  Savaşçı bu duruma şaştı:

  -Beni altedip öldürmek üzereyken neden vazgeçtin. Seni ne alıkoydu? diye sordu.

  Hz. Ali cevap verip şöyle dedi:

  -Ben seninle Allah yolunda ve sırf Allah’ın hoşnutluğunu kazanmak için savaşıyordum ve onun için seni öldürecektim. Sen yüzüme tükürünce öfkelendim, sana kızdım. Eğer o an öldürseydim, sana olan kızgınlığımdan dolayı bunu yapmış olacaktım. Yani seni Allah rızası için değil de kendi nefsim için öldürmüş olacaktım. İşte bu düşünceyle seni serbest bıraktım.

  Bunu duyan adam, bu büyük asâlet ve ince anlayış karşısında iman ederek müslümanların safına katıldı. (Mesnevi, C.I, beyit: 3721 vd.)

  Aklı sıra buna benzer bir hamleyle işin içinden sıyrılacağını sanıyor PİÇ!

  Önder Aytaç sen var ya sen! Seni affedeni bu toplumun affetmeyeceğini çok iyi bil…

  Bu savaşı ilk başlatan, ilk işaret fişeğini atanın sen olduğunu bu toplum bilmese de devletin hafızası çok iyi bildiğini sende biliyorsun.

  Sen katıksız bir PİÇ’sin!

  Seni affedeni bu toplum asla affetmez!

  Bu ayaklarla adaleti-hukuku, kamuoyunu yanıltacağını sanıyorsan oynamaya devam et bakalım, senin istediğin gibi olup olmayacağını göreceğiz PİÇ Önder…

 2. Selam Aleyküm

  Bu da kaçtı.

  Kaçmadı demişsiniz ama, 24 saat önce kaçtığını yazmış.

  Kaçtığının delili:

  https://twitter.com/onderaytac/status/573442399751393280

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir