Anasayfa / GENEL / Fetullahçı medyada PKK ağzı!
feto-pkk2

Fetullahçı medyada PKK ağzı!

Fetullahçı medyada PKK sempatisi zirve yaptı. Örgüte yakınlığı ile bilinen Taraf gazetesi son operasyonla birlikte PKK çizgisinde yer alırken Kandil operasyonunu gerçekleştirilen Türk ordusunu da sert şekilde eleştirdi. Taraf, PKK saldırıları sonucunda yaşamını yitiren askerlere “şehit oldu” demek yerine ısrarla “öldürüldü” demeyi tercih etti.


7 Haziran seçimleri öncesinde başlayan HDP-Gülen medyası ittifakı, seçim sonrasında PKK-Paralel örgüt aşkına dönüştü. Gülen medyası, Kandil ve DEAŞ’a yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda Türk Ordusu’nu akılalmaz iftiralarla eleştiren Fetullahçı Suç Örgütü medyası, sürekli olarak HDP ve PKK’dan gelen açıklamalara geniş yer vererek terör örgütünü aklamaya çalıştı. Fetullahçı medyada PKK sempatisi zirve yaptı. Örgüte yakınlığı ile bilinen Taraf gazetesi son operasyonla birlikte PKK çizgisinde yer alırken Kandil operasyonunu gerçekleştirilen Türk Ordusu’nu da sert şekilde eleştirdi. Taraf, PKK saldırıları sonucunda yaşamını yitiren askerlere “şehit oldu” demek yerine ısrarla “öldürüldü” demeyi tercih etti. İnsanların himmet paralarıyla yayınlanan ve bedava dağıtılan bu gazetelerin peygamber ocağı olan Türk Ordusu’nu bu şekilde hedef alması sosyal medyada büyük tepki topladı.

AK PARTİ LOGOLU PLASTİK MERMİ YALANI!

Taraf bugün bir yalana daha imza attı. Sosyal medyada alay konusu olmasına rağmen ” “Bağcılar’da polis AK Parti logolu plastik mermi attı” yalanını okurlarına duyurmaktan çekinmedi. Çocuklara dağıtılan küçük promosyonları gerçek gibi okurlarına duyuran Taraf, FETÖ medyasının Türkiye’yi karıştırmak için her türlü yalan ve iftirayı yaymaktan geri durmayacağını bir kez daha gösterdi.

HDP’Lİ VEKİLİN SİLAH SEVKİYATI YAPMASINI GÖRMEZDEN GELDİLER

HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız’ın silah sevkiyatına aracılık yaptığının görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü. A haber’in görüntüleri yayınlamasının ardından bir çok internet sitesi ve haber kanalı görüntülere geniş yer verdi. Zaman, Cumhuriyet, Taraf gibi paralel örgüt medyası, bir milletvekilinin terör eylemleri için silah sevkiyatı yapmasını görmezden gelmeyi tercih etti.

“SİVİLLER ÖLDÜRÜLÜYOR” YALANI İLE TÜRK ORDUSUNA SALDIRDILAR!

Seçimlerden önce Paralel Suç Örgütü üyeleri kapı kapı dolaşarak HDP’ye oy toplamış, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı kapalı kapılar ardından Diyarbakır Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile seçim stratejileri belirlemiş, bilgi ve belgeler vermişti. Haziran ayından bu yana PKK sözcüsü gibi yayın yapan FETÖ medyası Tüm Türkiye’den büyük tepki alırken Samanyoluhaber.com PKK ağzı ile “Türk Ordusu sivilleri vurdu” başlığını atarak Gülen sempatizanı okurlarından bile tepki almıştı.

taraf-pkk2

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

3 Yorumlar

  1. şehitlerimizin kanında boğulursunuz inşallah!!!

  2. ağlamaktan gözümüzde yaş kalmadı kalplerimiz paramparça milletçe yas içindeyiz.gencecik saf tertemiz askerimiz, polisimiz her gün kahpece öldürülüyor.. Alçak katillerin yaptıkları haberlere bak insanın kamikaze olup bunların hepsini patlatası geliyor.Allah devletimize askerimize polisimize güç kuvvet versin dualarımız onlarla. İnşallah bu kara günleri de atlatacağız. Şehitlerimiz nurlar içinde yatsınlar devletimiz onların kanını yerde bırakmıyor bırakmayacak.

  3. biliyor musunuz bu hain seri katilleri geberten o bombalarımıza acıyorum tanesi binlerce dolar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir