Anasayfa / GENEL / Fetullahçı alçaklar yine hain yüzlerini gösterdiler!
fetocular

Fetullahçı alçaklar yine hain yüzlerini gösterdiler!

Paralel örgüt ihanette sınır tanımıyor. Adeta bir İsrail medyası gibi Türkiye ordusunun Süleyman Şah Türbesi’ne yönelik gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonunu alçakça malzeme yaptı.


İSRAİL MEDYASI GİBİ

Pensilvanya medyası ihanette sınır tanımıyor. Adeta bir İsrail medyası gibi Türkiye ordusunun Süleyman Şah Türbesi’ne yönelik gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonunu alçakça malzeme yaptı. Paralel örgütün son ihaneti sosyal medyada günün konusu oldu.

ASKERİN GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE DÜŞÜRDÜLER

Türk askeri sınırın 200 metre içerisinde iken operasyonu sosyal medyada deşifre ederek Mehmetçiğin can güvenliğini tehlikeye sokan Paralel örgüt, gece saatlerinden itibarın operasyonu itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen operasyonun gecenin ilk saatlerinden itibaren Paralel örgüt tarafından deşifre edilmesi “ihanet” olarak yorumlandı.

TÜRBENİN DAHA ÖNCE İKİ KEZ TAŞINDIĞINI GİZLEDİLER

Daha önce 1939 ve 1973 yıllarında iki kez taşınan Süleyman Şah türbesinin 800 yıl sonra taşındığı yalanını söylemekten çekinmeyen Pensilvanya medyası, bayrak ve kutsal emanetler üzerinden ihanetini sürdürdü. Pensilvanya medyasının sosyal medyadaki tetikçilerinin bu ihaneti Gülen hareketi içinde bile tepki ile karşılandı.

TÜRBENİN İMHA EDİLMESİNİ DE ÇARPITTILAR

IŞİD’in Süleyman Şah türbesine saygısızlık yapma ihtimaline yönelik olarak türbenin imha edilmesini de internet sitelerinin manşetine taşıyan Gülen medyası, artık Paralel örgütün Türkiye sınırları içinde faaliyet gösteren bir ihanet şebekesi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

ssah1

ssah2

(Sabah.com.tr)

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

idlib1

Türkiye İdlib’de ABD’ye izin yok!

Rusya, Suriye’de oluşturulacak güvenli bölgelerin ABD uçaklarına kapalı olacağını duyurdu. Kazakistan’ın başkenti Astana’da yapılan Suriye …

1 Yorum yapıldı

  1. Soysuz sopsuz şerefsiz alçak hainler belliki sizlerin de kasetleriniz var. Büyük Türkiye hakkında bu kadar ucuz yorumlar yapanlar kesinlikle şunu bilin bu millet sizleri iyi tanıyor. Çocuklarınız analarınız babalarınız yakınlarınız sizlerle iftihar ediyorlardır herhalde…………………………..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir