Anasayfa / ANALİZ / Fetullah Gülen’in şiddet yanlısı ve aşırı vehimlerine dair 3 şok detay!
gulen1

Fetullah Gülen’in şiddet yanlısı ve aşırı vehimlerine dair 3 şok detay!

MEDYAGUNDEM.COM- Size arşivden üç yazıyı dikkatinize sunacağız. Fetullah Gülen’in nasıl şiddet yanlısı ve aşırı vehimli biri olduğunu göstermesi açısından da çarpıcı örnekler…

Bakın Gülen aslında nasıl bir karakter:

1) Gülen’in şiddet yanlısı biri olduğunu Nurettin Veren anlatıyor.

“Cevdet Türkyolu’nun kafasında kaç tane sandalye, sehpa kırıldığını Gülen’e sormak gerekir… Abdülkadir Akşit ‘in on iki yaşındaki oğlu Mehmet Akşit ‘i hortumla öldüresiye kaç defa dövdü, onu da sormak gerekir…

FEM Dershaneleri o zamanki genel müdürü, Çamlıca Camisi ve okulunu yaptıran Ali Katırcı ‘nın damadı Mehmet Demircan’ı Üsküdar’da bir yere gönderdi. Beklediğinden biraz geç geldiği için müthiş sinirlendi. Evli barklı Demircan’ı öldüresiye tekme tokat dövdü. Biz araya girip kurtarmaya çalıştık. Hırsını alamayıp Alaattin Pekmezci ‘yle bana falakayı uzatıp bağlamamızı söyledi. Biz de bağladık, yere yıkıp ayaklarını havaya kaldırdık. Eline aldığı kalın sopayla yorulasıya kadar vurdu. Demircan bir taraftan yalvarıyor ve ağlıyordu, bağırıp kıvrandı ve bayıldı. Ayaklarını çözdük. ‘Hocam n’olur yeter, bir şey olmasın, bakın bayıldı’ deyince irkildi, ‘Ayağa kalk, numara yapma’ diye bağırdı ve sopayla koluna şiddetle bir kere daha vurdu ve ‘Çıkarın bunu’ dedi. Biz Demircan’ı sürükleyerek odasından çıkardık. Daha sonra Hocaefendi beni yanına çağırıp ‘Bunu hastaneye götürüp bir baktır’ dedi. Hastanede film çekildiğinde Demircan’ın kol kemiğinin çatlak olduğu görüldü.”

http://www.hikmetcetinkaya.org/belge.asp?select=361

2) Gülen’in öldürülme ve ruhsal sorunları: Hikmet Çetinkaya’nın Milliyet’e verdiği röportajın son paragrafına bakıyoruz.

Öldürülme korkusu ne kadar süredir var?

Çok eski, mesela Bozyaka’da, Yamanlar’da kaldığı yerleri hep tel örgülerle kapattırdı. Niye bu, denildiği zaman, “Bomba atılırsa camdan, kırılır, içeri girer ama tel örgüden girmez.” Hiç olmayacak bir şey.

Ruhsal sorunu olduğu kesin.

Arkadaşlarının da çoğunun söylediği şey şu: Madem öbür tarafa en çok inananlarız, diğer insanlara göre, ölümden en az korkan bizim olmamız lazım.

http://www.milliyet.com.tr/2005/12/16/cumartesi/cum07.html

3)Cüneyt Özdemir’in Eylül 2010’da Pensilvanya’da Gülen ziyaretinden edindiği izlenimleri yazıyor, şu kısmı çok önemli, Gülen’in pimpirik bir tip olması açısından:

“Alıştığı odasındaki eşyalardan ayrılmak istemiyor. Kendisi eşyaların da onu gördüğünü bildiğini düşünüyor bu yüzden tuvaletteki ibriğini bile yıllardır değiştirmez.’ diyor yetkin bir cemaat mensubu.”

http://tr.fgulen.com/content/view/18615/12/

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir