Anasayfa / GENEL / FETÖ’yü anlatsın diye FETÖ’cüyü Fransa’ya yolladılar!
eren-erdem1

FETÖ’yü anlatsın diye FETÖ’cüyü Fransa’ya yolladılar!

Artık skandalın, rezaletin bu kadarı… Fransa’ya FETÖ’yü anlatmak için gönderilen TBMM heyetinde CHP’deki FETÖ’cü milletvekili Eren Erdem de yer aldı. Bu rezilliği Akşam gazetesi genel yayın yönetmeni Murat Kelkitlioğlu şöyle köşesine taşıdı:


Eren Erdem o heyette nasıl yer alır? 

Tamam 15 Temmuz milat, bu tarihten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, anladık! Ancak öyle şeyler yaşanıyor ki bu ülkede evlere şenlik!

İşgal girişiminin arkasında FETÖ’nün olduğunu dünyaya anlatmak için TBMM içinde birden fazla heyetler oluşturuldu. Bu heyetlerden biri ABD’ye, diğeri de Fransa’ya gitti. Amerika’ya giden heyette yer alan milletvekilleri sağolsun, gazetelere verdikleri demeçte, ‘Olayın arkasında ABD olduğuna inanmıyorum’ açıklamalarıyla geri döndüler. Bu açıklamaları anlamam, mazur görmem mümkün değil.

Gelelim Fransa heyetine! Bu heyetteki isimler arasında CHP’li Eren Erdem olduğunu duyunca küçük dilimi yuttum! Bu adam, milletvekili olmadan önce, ihanet şebekesinin projesi olan Karşı gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yapan, Pensilvanya’dan gönderilen servislerle haber hazırlayan bir isim. Bununla ilgili davalar halen sürüyor.

Durum böyleyken Eren Erdem nasıl olur da heyette yer alır? Bu adamın dış dünyaya ihanet şebekesiyle ilgili ne anlatmasını bekliyorsunuz?

Lütfen biraz ciddiyet!

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir