Anasayfa / GENEL / Fetoş’un masonik tapınağı!
tapinak

Fetoş’un masonik tapınağı!

Fetullah Gülen’in kaçmadan önce kullandığı oda, masonik sembollerle dolu.


Paralel Devlet Yapılanması lideri olduğu iddiasıyla hakkında 3 tutuklama kararı bulunan Fetullah Gülen’in, ABD’ye gitmeden önce Türkiye’de kullandığı ve bir tapınak havasını andıran odasının görüntülerine BUGÜN ulaştı. İzmir Yamanlar Koleji’nde bulunan Gülen’in özel odasında Masonik sembolleri taşıyan heykeller ile Gülen’in zaman zaman giydiği ve “kutsal” değer yüklenen iki hırka dikkat çekti.

tapinak2

Polis, İzmir’de, FETÖ yapılanmasına dair Şelale ve Sema Eğitim kurumlarına bağlı okullara bir süre önce operasyon düzenlemişti. Okullardaki eğitimi sürdürmek için sahte ’yangın ruhsatları’ düzenledikleri ileri sürülen 9 kişi gözaltına alınmıştı. 30 okulda arama yapan polis, Yamanlar Koleji’nde Gülen’e ait özel odanın da bulunduğunu açıklamıştı. Gülen’in odasına dair görüntülerde Masonlar’ın simgesi ve iletişim aracı olan pek çok eşya ile heykel dikkati çekti.

Gizli odanın Gülen tarafından ABD’ye gitmeden önce kullanıldığı kaydedildi. Odada bulunan el sembolünün masonların ortaya çıktığı ilk günlere kadar uzandığı ve bu sembolle üyelerin birbirlerini tanıdıkları belirtildi. Odadaki eşyalar arasında özel olarak cam bölme içine konulmuş ve Gülen’in zaman zaman giydiği, “kutsal” değer yüklenen iki hırka da var. Bazı okul müdürlerinin de odalarında Masonlara ait sembollerin bulunduğu ifade edildi.

YOK BÖLE BİR LÜKS

FETÖ lideri Fetullah Gülen’in Türkiye’de yaşarken İzmir Yamanlar Koleji’nde zaman zaman kullandığı oda adeta kutsal bir mabede çevrilmiş. Gülen’in dışında hiç kimsenin giremediği oda gümüş kutularla dolu.

(Bugün)

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir