Anasayfa / GENEL / Fetoş’a asker yazılan liboşlar öyle bir şeylerini kaybettiler ki!
pensilvani1

Fetoş’a asker yazılan liboşlar öyle bir şeylerini kaybettiler ki!

Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç bugün nüktedan bir yazıyla “Şeyh Fethullah El Pensilvâni” dediği Gülen’e asker yazılan “eski Marksist yeni sözde liberal” tayfaya ders gibi bir hikaye anlattı. Yazısı şöyle:


Hindistan’da Dera Sacha Sauda adında bir tarikatın lideri olan Ram Rahim Singh, “Tanrı’ya daha da yakın olmaları için” tam dört yüz müridine “testislerini kesmeleri” emrini vermiş.
Onlar da kesmişler.
Aradan on beş yıl geçince de aptal yerine konulduklarını ve Tanrı’nın bu şekilde kendileriyle iletişim kurmadığını ileri sürerek mahkemeye başvurmuşlar.
Darısı, Tayyip nefretiyle Hocaefendi’ye asker yazılan “eski Marksist yeni sözde liberal” üniversite hocalarımızın başına. Günün birinde onlar da elbet uyanacaklardır ama bazı şeylerini de kaybetmiş olarak…

ARDIÇ’IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

aydin-dogan

Aydın Doğan hayır ilanlarını ücretsiz mi yayınlıyor?

Sabah gazetesinde Engin Ardıç’ın “Ağaçlara saygı” başlıklı yazısı şöyle… Gene bir tam sayfa “hayır” ilanı, …

bayar

Aydın Doğan’ın gazetesindeki ilanı kim yazdı hanımefendi?

Sabah gazetesinde Engin Ardıç’ın “Kendiniz mi yazdınız hanımefendi?” başlıklı yazısı şöyle… Merhum Celal Bayar’ın kerimesi …

husnu

Şuraya doğru da üfle Hüsnü!

Sabah gazetesinde Engin Ardıç’ın “Beni denize dök Hüsnü” başlıklı yazısı şöyle… Size iki tablo vereceğim, …

1 Yorum yapıldı

  1. Büyük Geçmiş Olsun

    Tayyip nefretiyle Hocaefendi’ye asker yazılan “eski Marksist yeni sözde liberal” üniversite hocalarına geçmiş olsun demek gerekir, onlar kesmenin çok daha ötesine geçmiş durumdalar, haberiniz yok mu, onlar çoktan cinsiyet değiştirdiler bilem, artık mutluluk çubuğu da işe yaramaz, hadi dönebiliyorlarsa dönsünler de görelim!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir