Anasayfa / GENEL / Fetoş delirdi!
fetos-deli

Fetoş delirdi!

İşler sarpa sardı, Gülen panikledi. TAKVİM’in Pensilvanya’dan aldığı bilgilere göre; Gülen son gelişmelere çok sinirlendi. Öfkesinden kendisini malikanesindeki kozmik odaya kapadı.


Paralel Yapı’nın lideri Fetullah Gülen, tüm planları tek tek yerle bir olunca sinirlerine hakim olamadı. Pensilvanya’daki Gölge Adam’ın TAKVİM’e verdiği bilgilere göre Fetullah Gülen, agresif hareketler sergilemeye başladı. 17-25 Aralık planı yıkılan Gülen, daha sonra her yolu denese de amacına ulaşamadı. Üstelik yıllardır üzerine titreyerek emniyet ve yargıya yerleştirdiği adamları da tek tek açığa çıktı. Silivri’deki paralel mahkumların sayısı her geçen gün arttı. Son olarak Gülen için çok önemli 75 kişinin hapisten kaçırılması için korsan tahliye planı da engellenince, Hoca’nın psikolojisi iyice bozuldu. Önceki gün Zekeriya Öz’ün yanı sıra 3 savcı ve bir hakim de meslekten atılınca çılgına dönen Gülen, çevresindeki insanlara hakaretler yağdırdı. Hatta bir keresinde “Hepiniz, 5 para etmez yaratıklarsınız” diye bağırdı.

HAKARETLER YAĞDIRIYOR

Fetullah Gülen, yaptırdığı kamuoyu yoklamalarında AK Parti’nin oylarını düşmemesi ve HDP’nin baraj altında kalması üzerine ise iyice çileden çıktı. Müritlerinin Türkiye’nin her yerinde HDP’yi desteklemesi talimatı veren Gülen, malikanesinin bodrumunda yer alan ve kendisinden başka sadece yeğeninin girebildiği kozmik odaya kendisini kapattı. 60 metrekarelik ve özel şifreli bir kart ile girilen odada saatlerce kalan Gülen’in, dışarı çıktığında da çoğunluk sessizliğini bozmadığı gözlendi.

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

3 Yorumlar

  1. Bir zamanlar bu hasta adamın çok yakınındaki bir isim olan ve bu yapıya içerden ilk kılıç çekenlerden olan Nurettin Veren, bu çetenin ve fetoşun gerçek yüzünü anlattı yıllarca sonunda bir kumpasla onu da hapse attılar hala içerde o yıllar önce anlatmıştı Fetoşun nasıl hastalıklı bir hırsa sahip olduğunu ve sinirlendiğinde işi nasıl etrafındakilere şiddete kadar vardırdığını.o nedenle bu adamın karakterini zaten biliyorum hiçbir hareketi beni şaşırtmıyor. Herşeyi yapabilir Roma yı yakan Deli Neron misali bir tip bu.

  2. deliyim!..gözü kara deliyim!.. yakarım ben Romayı da yakarım! bu şarkı fetoşa gitsin. hahaha!

  3. feto hocam harıka sakso çalıyormuş.bill clınton da öyleydi.fitneye gerek yok.savcı öz yakında oraya gidecek beraber çalarlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir