Anasayfa / ANALİZ / FETÖ’nün Sözcü’sünden alçak algı oyunu
burakakbay

FETÖ’nün Sözcü’sünden alçak algı oyunu

Yeni Anayasa için referandumda kaybedeceğini gören hayır cephesi FETÖ’nün Sözcü’sü üzerinden alçak algı oyunlarına başladı.

medyagundem.com

Hayırcı cephe FETÖ, PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerinden oluşuyor. Millet gerçeği gördükçe hayır cephesi de kaybedeceğini anladıkça FETÖ taktikli alçak algı oyunlarına başladı.

CHP, FETÖ’nün verdiği son akılla Cumhurbaşkanlığı sistemini FETÖ’nün istediği yalanını yaydı. Bunda da tetikçiliği yine CHP’deki FETÖ’cü Eren Erdem yaptı.

Fetullahçı terör örgütünün paçavrası Sözcü gazetesi de bugün manşetinden aynı yalanı sürüme soktu. Yalana imza atansa FETÖ’cü Saygı Öztürk idi. Saygı Öztürk, FETÖ ile bağlantılı isim. FETÖ’nün kaçak imamlarından Hamdullah Öztürk’ün amcaoğlu. FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de kaçak terörist Önder Aytaç’la programcıydı. Sözcü gazetesinin FETÖ’cü patronu Burak Akbay da Londra’ya kaçtı.

Oluşturmak istedikleri algı şu; Cumhurbaşkanlığı sistemini FETÖ istiyor. Bunu da 20 yıl önce teröristbaşı Fetullah Gülen’in Zaman gazetesinde çıkan başkanlık sistemini desteklediğine dair sözü.

sozcu2

Milleti salak yerine koyan Sözcü gazetesi şunu bile düşünemiyor; peki bugün FETÖ neyi savunuyor? Elbette hayırı. Sözcü’ye bu manşeti attırıp yine alçak algı oyunları yapıyorlar.

Sözcü’nün haberi şunu da gösteriyor; hayırcılar kaybeceğini anladı. Ve böyle ucuz yalanlarla kötü akıbeti değiştirebileceklerini sanıyorlar.

 

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir