Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün peşine takılan CHP’den kaos planı
kemal-feto

FETÖ’nün peşine takılan CHP’den kaos planı

Her fırsatta FETÖ’ye arka çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yine skandal bir karara daha imza attı.

CHP’li Enis Berberoğlu’nun “FETÖ örgütüne bilerek isteyerek yardım etmek” ve “Askeri ve siyasal casusluk” suçlarından tutuklanmasının ardından CHP yönetimi FETÖ’ye arka çıkmak için yeni planlar peşine düştü. FETÖ’nün asker kılığındaki militanları MİT TIR’larını durdurdu ve yine örgütün gazeteci kılığındaki tetikçileri görüntüleri servis etti. Görüntüleri Cumhuriyet Gazetesinde yayımlayan Can Dündar şu an firari durumda. Görüntüleri Dündar’a servis eden Enis Berberoğlu ise 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

CHP’DEN SKANDAL KARAR
Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasıyla ilgili skandal bir karara imza attı. CHP aldığı kararla yarın saat 11’de Ankara Güvenpark’tan İstanbul Maltepe Cezaevi’ne yürüyeceğini açıkladı.

“KILIÇDAROĞLU YENİ GEZİ PEŞİNDE”
AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner CHP’ye sert tepki gösterdi. A Haber canlı yayınına bağlanan Metiner şöyle konuştu; “Kılıçdaroğlu milletvekillerinin fezlekelerinin kaldırılmasının önünü açmadı mı? Enis Berberoğlu mahkeme kararıyla tutuklandı. Kılıçdaroğlu’nun yürümesinde bir beis görmüyoruz ama insan bu kadar ilkesiz tutarsız bir siyaset izlemez. Bu kadar da kendisini FETÖ’nün yedeğine Pensilvanya’nın yedeğine yerleştirmez. Yapmak istediği ne Gezi ruhunu yeniden canlandırmak. Hani siz FETÖ’nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak istiyordunuz. Bunu yargı yapacak. Bırakalım yargı işini yapsın. Eleştirebilirsiniz ama bu olayda içeriye yönelik bir fitne operasyonu, toplumun belirli kesimlerini karşı karşıya getirmeye çalışan bir iç isyan provası gerçekleştirilmek isteniyor. Bu CHP’yi tüketir. Henüz yargı yolları kapatmamışken CHP’nin bu yaptığı demokratik siyasetin katli anlamına gelir.”

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir