Anasayfa / GENEL / Feto’nun kusmuğundaki dolma parçası!
aydinengin

Feto’nun kusmuğundaki dolma parçası!

Cumhuriyet Gazetesi yazarı Aydın Engin’in “Hrant’ı da Cemaat öldürmüş öyle mi?” başlığını attığı yazısı tepkilere neden oldu.


Oda TV yazarı Nihat Genç, zehir zemberek bir yazıyla cevap vererek Aydın Engin’i adeta yerin dibine soktu.

İşte ‘Sümük gibi yazılar yazıyor” dediği Aydın Engin için ‘FETO’nun kusmuğu’ yakıştırmasını yapan Nihat Genç’in olay satırları;

PİS ADAM

-‘Benim arkadaşım’ mış mış… Arkadaşınızın ölümüne yedi yıl niçin sustunuz be pis adam!

REZİL ADAM

Hrant’ın vurulmasından hemen sonra bizler Hrant’ı öldürenler cemaattir diye yüzlerce ayrı programda bas bas bağırırken sizler hangi cemaat kanallarında gerdan kıvırıyordunuz rezil adam!

YILIŞIK ADAM

‘Benim arkadaşım’ mış mış… Hrant’ın katili cemaattir diye bağırdığımız TV’ler polis baskınıyla kapanırken, Hrant’ın katilleri yargıda diye bas bas bağırdığımız TV’lerin stüdyolarına kadar gaz bombası atılırken sizler hangi cemaatte kanallarında arzı endam ediyordunuz yılışık adam!

UTANMAZ ADAM!

‘Benim arkadaşım’ mış mış… Hrant’ın arkadaşıysanız Hrant’ın katillerinin TV’lerinde Abant toplantılarında ne işiniz vardı utanmaz adam!

CİĞERSİZ ADAM!

‘Benim arkadaşım’ mış mış… Hrant’ın arkadaşıysan Hrant’ın katillerinin yetmez ama yetmez oyununda niçin özgürlük kahramanı gibi ekranlarda hukuku yargıyı Fetö katiline teslim eden utanç dolu konuşmalar yaptınız terbiyesiz ciğersiz adam!

HRANT’IN CESEDİNİ ABD UŞAĞI FETÖ’YE SATTINIZ

‘Hrant arkadaşım…’ mış mış… Sekiz yıl susan sekiz yıl cemaat gazete ve TV’lerinde arzı endam eden Hrant’ın arkadaşlarıymış mış mış! Dehasınız deha, kahramansınız kahraman, en yakın arkadaşınızın cesedini dahi sattınız, harikasınız harika! Soralım Hrant’ın cesedini kime sattınız, Fetö denen amerikan uşağı katillere!

KENDİNİ BİR B.K SANMALAR

Hala bu kadar pişkinlik çöküş ve kepazelik içinde hala bir alametli konuşmalar, hala aşırı ölçüsüz bir kin, hala ne bok yediklerini kabul edemeyiş, hala kendini bir şey sanmalı afralı tafralı imalar, ulan ne bitmez belaymışsınız!

FETO’NUN KUSMUĞU

Buyurun Aydın Engin, yukarıdaki satırlarda nacizane hıyar desenli portreniz pek kısacık oldu, mahkeme celbinizi bekliyorum, daha uzununu cemaat TV’lerinde yaptığınız manipülatif konuşma videoalarınızla daha hukuki ve ayrıntılı üzerinde çalışırız, hala su üstüne çıkmaya çalışan Cumhuriyet Gazetesi’nin muhteşem zeytinyağı! Bir daha bakın bu surata, Fetonun kusmuğundaki dolma parçası!

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. ağzına sağlık tam yakışan cevabı vermiş muşmula suratlı moruk liboşa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir