Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün küfürbaz militanından mahkemeye küfür eder gibi savunma!
kenes5

FETÖ’nün küfürbaz militanından mahkemeye küfür eder gibi savunma!

Cumhurbaşkanı’na hakaret ve iftira suçlarından hakkında açılan davada yargılanan Today’s Zaman eski Genel Müdürü Bülent Keneş, Fuat Avni isimli terör örgütünün sosyal medyadaki trolünü kaynak göstererek, adeta mahkemeye hakaret etti.


Bakırköy 42. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasında Bülent Keneş, kendisinin iddianamede Today’s Zaman Gazetesi’nin sorumlu müdürü olarak gösterildiğini, oysa o tarihte sorumlu müdür değil, gazetenin genel yayın yönetmeni olduğunu söyledi. Keneş bu sözleriyle de arkadaşlarını sattı.

Keneş, “İddianame hatalarla dolu. İddianameye konu olan haberler benim tarafımdan hazırlanmış haberler olmayıp gazetede çalışan arkadaşlar tarafından hazırlanmıştır. Suç içermeyen ve yazı içeriğinde Fuat Avni’ye atıf yapılarak ve iddia olarak hazırlanıp yayınlanmıştır.

Bu haber pek çok basın ve gazete tarafından haber yapılmıştır. Yapılan haber gazetecilik faaliyeti kapsamındadır. Gazetecilik standartlarına yüzde yüz uygundur. Ben, bir gazetecilik faaliyetinden yargılanıyorum. Ortada hiçbir suç unsuru yok. Beraatimi istiyorum” dedi.

Fuat Avni isimli nesebi gayri sahih, Fetocu terör örgütünün kimliği belirsiz trolünü kaynak gösteren Keneş’e mahkeme FETÖ ile organik bağından dolayı ağırlaştırmış ceza vermeli.

Çünkü Fuat Avni gibi bir terörist troll hukuki gerekçe olamaz. Keneş bir bir FETÖ’cü Fuat Avni’li savunmayla aslında mahkemeye de hakaret ediyor.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir