Anasayfa / GENEL / Feto’nun Koza’sı montajlı tape üssü çıktı!
tape

Feto’nun Koza’sı montajlı tape üssü çıktı!

FETÖ’ye finansal destek sağladığı gerekçesiyle kayyum atanan Koza İpek Holding tapeci çıktı. Bilgisayarlardan, Cumhurbaşkanı ve bakanların hiç yayınlanmayan montajlı ses kayıtları ve Danıştay’a ait belgeler bulundu.


Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’ne finansal destek sağladığı belgelenen Koza İpek Holding’in bilgisayarlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Efkan Ala, Hüseyin Çelik ve Bilal Erdoğan’ın daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan montajlı ses kayıtları çıktı. Kayıtların Koza İpek Grubu bünyesindeki televizyonların teknik sistemiyle montajlanıp, montajlanmadığı araştırılıyor. Kayyum atanan Holding’in firari şüpheli patronu Akın İpek’in talimatları doğrultusunda Holding’e bağlı 22 şirketin tamamının FETÖ yapılanmasına hizmet ettiği saptandı. 22 şirketin bilgisayarlarında yapılan kapsamlı araştırmalarda şok edici belgelere ulaşıldı.

80 KAYIT ÇIKTI

Firari şüpheli İpek’in yönettiği şirketler grubunun bilgisayarlarında devletin tepesindeki isimlerin montajlanmış ses kayıtları, fotoğrafları, diplomaları ve gelip gittikleri programların detayları ortaya çıktı. Bilgisayarlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski İçişleri Bakanlar Ala, Çelik ve Bilal Erdoğan’ın montajlanmış 80 adet ses kaydı bulundu. Ses kayıtlarında yapılan incelemelerde hem internete daha önce düşmüş, hem de hiçbir yerde yayınlanmamış kayıtlara montaj yapılarak kaydedildiği uzman bilirkişilerce tespit edildi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesinden mezun olduğuna dair diplomasının fotokopisinin bulunduğu bilgisayarlarda, Erdoğan’ın programlarına dair “gizli” ibareli belgeleri bulundu.

DANIŞTAY FİŞLEMESİ

Danıştay dairelerinde görev yapan üyelerin tamamının fotoğraflı bilgilerinin de yer aldığı şirket bilgisayarlarında, Ankara Başsavcısı Harun Kodalak’ın fotoğrafları bulundu. Emniyet teşkilatının tüm yapılanmasına dair bilgi ve şemaların yer aldığı bilgisayarlarda, Zaman gazetesi ve Sızıntı dergisinin abone bilgilerine dair kayıtların yer aldığı görüldü. Şirket işleri dışında daha çok yasa dışı fişleme ve FETÖ için yapılan çalışmalara rastlandı. Koza Grubunun soruşturma başladıktan sonra, delilleri örtbas etmek amacıyla bazı şirketlerini devrettiği de tespit edildi.

MURDOCH’UN KULAKLARI DA KOPARILMIŞTI

Siyonist ve İslam düşmanı Rupert Murdoch’ın sahibi olduğu FOX TV’nin Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal patronunun yaptığı sahtekarlıkları es geçip, Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) destek için yalanları peş peşe sıraladı. FETÖ’yü savunan Portakal’ın patronu Murdoch’ın ise İngiltere’de TV kanallarının uydudan atıldığı, medyasının kayyuma devredildiği ortaya çıktı. İngiltere illegal dinlemelerden dolayı Portakal’ın patronu Murdoch’un şirketlerine kişisel telefonlar hariç şirketteki her şeye el koyup, kayyum atamıştı. Murdoch’ın sahibi olduğu İngiliz ‘News of the World’deki yasadışı dinlemeler ortaya çıkınca polis, gazeteyi basıp onlarca yöneticiyi gözaltına almıştı. 2011 yılında Türkiye’deki FETÖ medyası gibi telekulak skandalına karışan Rupert Murdoch’un gazete ve televizyon kanalları hakkında İngiltere’de büyük bir soruşturma başlatıldı. Bu soruşturma sırasında Murdoch medyasına savaş açan İngiltere Başbakan’ı Cameron, kameralar karşısında Murdoch’u açık açık uyararak bir daha İngiltere sınırları içinde hiçbir Tv kanalının hissesini satın almasına izin vermeyeceklerini duyurdu.

(HELİN ŞAHİN/STAR)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir