Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün KK’sı!
kemal-feto1

FETÖ’nün KK’sı!

Partisinin “Türkiye’yi Böldürtmeyeceğiz” adlı mitinginde konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, büyük bir skandala imza attı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Türkiye genelinde yapacağı “Türkiye’yi Böldürtmeyeceğiz” adlı mitinglerinin ilki için Adana’da halka seslendi.

15 Temmuz’da Boğaziçi Köprüsü’ndeki bazı askerlerin linç edilerek öldürüldüğü iddiasına ilişkin olarak Kılıçdaroğlu “Linç edilen askerlerin hesaplarını soracağız” ifadesini kullandı.

SKANDAL FETÖ YOKLAMASI

Konuşmasında büyük bir skandala imza atan Kılıçdaroğu, FETÖ’den tutuklananların isimlerini okuyarak vatandaşlardan onların adına yoklama aldı.

Altan kardeşler, Ali Bulaç, Nazlı Ilıcak, Şahin Alpay ve Atilla Taş gibi FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan isimleri sayarak, meydandaki kalabalığa “Burada” dedirtti.

DHPK-C SLOGANIYLA DESTEK İSTEDİ

DHKP-C mitinglerinden öğrendiğimiz dayanışma mesajının FETÖ’cüler için verilmesi manidar oldu. FETÖ ile iş birliği sürekli hatırlatılan CHP solla FETÖ arasında köprü olma vazifesini meydanlara taşımış gibi görünüyor.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir