Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün kaçak finansöründen özel aşçısına 25 bin lira maaş!
usta

FETÖ’nün kaçak finansöründen özel aşçısına 25 bin lira maaş!

Koza-İpek Grubu’na atanan Kayyum heyeti, Akın İpek’in şatafatlı hayatını ortaya çıkardı. Londra’ya kaçan İpek’in özel aşçısına 25 bin lira ücret ödediği tespit edildi. Kayyum heyeti süper aşçının işine son verdi. STV için gözyaşları döken Oktay Usta’nın bu maaşı duyunca ne yapacağı merak uyandırdı.


Terör örgütünün finansörü olduğu için 22 şirketine kayyum atanan Koza – İpek Holding’le ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Paralel Yapı ile işbirliği yapan siyaset, bürokrat ve iş adamlarının özel olarak ağırlandığı Marmaris’teki Angels Peninsula Otel için de, yeni bir gelişme yaşandı. Otelde yalnızca Akın İpek’e hizmet etmekle görevli olan ve 25 bin TL maaşla çalıştığı belirlenen aşçının işine de son verildi. Kısa süre önce kayyum heyeti tarafından işine son verilen aşçının geçmişte yılın belirli döneminde otele gidip inzivaya çekilen İpek’in sofrasını donatmakla uğraştığı belirtildi. Bu olay, FETÖ’nün kanalı Samanyolu’nda program yapan aşçı Oktay Usta’yı akıllara getirdi. Kanalın uydudan atılmasından sonra gözyaşlarına boğulan Oktay Usta’nın Angels Peninsula Otel’deki aşçıdan haberinin olmadığı belirtildi.

OKTAY USTA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Bu arada İncek’teki malikane ve İpek ailesinin kullandığı lüks villa henüz kiraya verilmezken, ATP Havacılık Firması bünyesinde yer alan İpek’in Londra’ya firarında kullandığı özel jeti ile bir diğer uçakta yine kayyum heyetinin kararıyla işletilmeye başlandığı öğrenildi. Almanya’ya uçan uçakların her bir uçuşu için 30 bin euro kira ücreti alındı. Uçakta görev yapan pilot, hostes, kabin görevlisi ve diğer çalışanlarından oluşan kadroda ise değişikliğe başlandığı öğrenildi.

(Takvim)

MEDYAGUNDEM

ipek

“Tüm malım feda olsun”dan “Gülen terörist”e!

FETÖ/PDY örgütü içinde kadın kollarında aktif olarak görev yapan ve FETÖ mensuplarının “Melek Anne” olarak …

ipek-fe

Başhırsız Feto altın madenlerimizi boşaltmış!

Koza-İpek iddianamesiden: Gümüşhane’deki Mastra Altın Madeni’nde dökümü yapılan her 5 altın külçesinden biri kayıtlarda gösterilmeyerek …

kozaipek1

Ankara’da CIA ile sır toplantı yapan medya patronu kim?

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Ankara’daki sır zirve” başlıklı yazısı şöyle: Büyük dengeden bugün de devam …

1 Yorum yapıldı

  1. 25. bin tl lik maaaş çok normal onun kendi wep sitelerinden reklamlarından kazandığı daha fazladır bence böyle haber sizin göreviniz değil uç noktalar hatta TAĞUT için mücadele verilmeli heykellerin yıkılması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir