Anasayfa / ANALİZ / FETÖ’nün ‘iç savaş’ oyunu; ortakları yine Doğan medyası ve CHP!
icsavas

FETÖ’nün ‘iç savaş’ oyunu; ortakları yine Doğan medyası ve CHP!

Durduk yerde Ak Parti’den farklı taşra yöneticileri “hayır çıkarsa Türkiye’de iç savaş çıkar” diye ortalığı karıştıran provokatif açıklamalar yapıyor. O açıklamar anında FETÖ’cü teröristler, CHP, Doğan medyası ve Odatv gibi mecralardan köpürtülüyor.

medyagundem.com

Ak Parti Manisa il teşkilatı yöneticisinin ardından şimdi de AK Parti Avusturya teşkilatı başkanının “Eğer bu seçimde kötü bir sonuç alırsak, Allah vermesin iç savaş çıkar Türkiye’de” sözlerini manşetlerine çektiler. Yetmedi bir taşradan Ak Parti yöneticisinin Atatürk’ü hedef alan açıklamaları manşetlere çekti. CHP milletvekilleri de o yalanları sosyal medyada yaymaya çalıştı.

Doğan medyası ana yüklenici olarak gerek gazeteler, gerek internet siteleri, gerekse de televizyon kanallarında bu açıklamaları manşetlerinden indirmiyor. Oluşturmak istedikleri algı ise şu; Ak Parti halkı “iç savaş” ile tehdit ediyor.

icsavas

Odatv’nin bu manşeti operasyonun nasıl yürütüldüğünün kanıtı

İşte Hürriyet gazetesi… Bir Ak Partili taşra yöneticisinin Atatürk’ü jedef alan açıklamlarıın manşetine çekiyor. O açıklamayı yapanın amacı iyice sorgulanmalı. Ama ortadaki oyuna da dikkat etmeli.

icsavas2

OYUNUN ARKASINDA YİNE FETÖ VAR

Bunun bir Fetullahçı terör örgütü stratejisi olduğu ortaya çıktı. FETÖ’nün kaçak teröristi Emre Uslu’nun tweetleri oyunun itirafı gibi… FETÖ’cülerin tipik numarasıdır. Planladıkları kumpas ve oyunu önceden Emre Uslu gibi teröristleri üzerinden  dolaşıma sokarlar. İç savaş yalanını FETÖ tezgahlar bunu Ak Parti planlıyormuş gibi iftirayla algı operasyonu yaparlar. Olay tamamen FETÖ’nün tezgahıdır… İşte şu tweetler o tezgahın açık edilmesidir:icsavas5

icsavas3

Referandum öncesi kritik süreçte Ak Parti içinden bu tür provokatif açıklamaları yapanlar iyi sorgulanmalı. Gerçekten kime hizmet ediyorlar. Belli ki FETÖ ve tasmasını elinde tutan “üst akıl” Ak Parti içinden birtakım “uyuyan hücreleri” uyandırdılar.

Oyunun ortakları yine FETÖ, Doğan medyası, CHP…

Millet bu oyunu da bozacak biiznillah.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

1 Yorum yapıldı

  1. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır… iç savaş lafını ağzına alanın ağzını kırmalıdır devlet…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir