Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün beslemesi ERmeni yazardan PKK terör örgütü avukatlığı
hayko1

FETÖ’nün beslemesi ERmeni yazardan PKK terör örgütü avukatlığı

Fetullahçılara ait Taraf gazetesi yazarı ve Bugün TV programcısı Hayko Bağdat, Cem Küçük’ün defalarca, “PKK terör örgütü müdür?” diye sormasına karşın, bunun bir örgüt olmadığını ifade etti.


Star gazetesi yazarı Cem Küçük ve Taraf gazetesi yazarı Hayko Bağdat, Habertürk’te yayınlanan “Zıt Kutupların Buluşması”nda gündemin önemli başlıklarını değerlendirdi.

Konu teröre geldiğinde Cem Küçük, Hayko Bağdat’ın açıklamaları üzerine “PKK terörünü akladığının farkında mısın?” dedi ve 5 kere “PKK terör örgütü müdür?” diye sordu.

PKK ÖRGÜT DEĞİL, OLGU

Hayko Bağdat ise “PKK artık bir toplumsal tabanı olan, 10 milyon civarı bir oy potansiyeli olan ve terörle mücadele yasalarıyla başa çıkılmasının imkansız hale geldiği; başka türlü yöntemlerde devletin vatandaşına götüreceği demokratik hizmetlerle bu sorunu çözmesi gereken bir olgudur” cevabını verdi.

“ZAMANINDA TERÖR EYLEMLERİ YAPMIŞTIR”

Cem Küçük tekrar “Terör örgütü değil midir?” diye sorunca da Bağdat, “Terör eylemleri yapmıştır zamanında” diye konuştu.

MEDYAGUNDEM

can1

Vatan hainlerinin Almanya’daki sefil halleri!

Daha rahat şekilde Türkiye düşmanlığı yapabilmek için Alman sponsorluğunda Berlin’de site kuran Can Dündar ve …

can1

Vatan hainlerine sığındıkları Almandan it muamelesi!

Türkiye aleyhinde faaliyetler için Almanya’da Can Dündar’a kurdurulan haber sitesinde, hainlik yapmak için kaçıp gidenleri …

hayko1

FETÖ’nün itinden Erdoğan’a hakaret

FETÖ’nün tasmalı tetikçisi Hayko Bağdat Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etti. Hayko Bağdat …

1 Yorum yapıldı

  1. her geçen gün daha da marjinalleşen ve kendisinin karikatürü haline gelen fetö medyası sözcülerinin benimsedikleri bu yol kendilerinin sonu oldu. Bu kötülüğü onlara başka hiçbir güç yapamazdı. Toplumun şuan en hassas olduğu pkk terörü konusunda pkk nın sözcülüğünü yapmaları artık toplum nazarında tamamen bittiklerinin en açık göstergesidir. kendi ayaklarına sıktılar yine ancak bu sefer ki diğerlerinden çok daha ciddi çünkü ortada artık şehitlerimizin kanı var..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir