Anasayfa / GENEL / FETÖ’den Melek görünümlü şeytanlık!
melek-feto2

FETÖ’den Melek görünümlü şeytanlık!

Şirketlerine kayyum atanan Akın İpek’in annesi Melek’in “Beni tapulu evlerimden atıyorlar” yaygarasının nedeni belli oldu. FETÖ, evlerdeki gizli belgelerinin bulunmasından korkuyor.


FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle mahkeme kararıyla şirketlerine kayyum atanan firari Akın İpek’in annesi Melek İpek “Beni tapulu evlerimden atıyorlar. Evime giremiyorum” propagandası yapmıştı. Paralel yapının, İpek üzerinden evlerle ilgili yaptığı algı operasyonunun altından, örgütün dokümanlarının gizlenmesi çıktı. Örgüt, kayyumların bu belgeleri bulmasından korkuyor. Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Hasan Ölçer, İpek’in kaldığı bütün evlerin tapusunun şirkete ait olduğunu belirterek şöyle konuştu:

BU MAĞDUR EDEBİYATIDIR

“Mağdur edebiyatı oluşturmaya çalışıyorlar. Melek İpek şuna karar versin. Çankaya’da Oran Mahallesi’nde rezidansta mı kalıyor. Burası mı onun mülkiyeti? Yoksa Ankara İncek’teki 14 dönümlük malikânede mi ikamet ediyor. Ya da İstanbul’daki yalıda mı kalıyor” dedi.

EVLERİN TAPUSU ŞİRKETE AİT

Şirkete ait evlerin tapusunu basınla paylaşan Ölçer, buraların misafir ağırlama ve lojman olarak satın alınıp yapıldığını ifade ederek “Ankara Gölbaşı İncek’te de bir malikane söz konusu. Akın İpek’in Gülen için hazırlatmış olduğu 40 odalı bir malikâneden söz ediyoruz. Malikânenin bütün fatura giderlerini şirket ödüyor” dedi.

(Akşam)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. hüseyin çelik gibi bazı eski ak partililer o misafirhanede kalırlardı birebir biliyorum orası ankara dışından gelen misafirlerin misafirhane olarak ağırlandığı bir yerdi bu kadın yaşına bakmadan yalan söylüyor tüm paralelcilerin kronik hastalığı olan yalancılık haliyle ona da sirayet etmiş hüseyin çeliğin de neden eski ak partili olduğunu anlamışsınızdır herhalde..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir