Anasayfa / GENEL / FETÖ’den hukuku iğfal eden bol yalanlı korsan şov yayını!
korsan-sov

FETÖ’den hukuku iğfal eden bol yalanlı korsan şov yayını!

Paralel Yapı’nın medya organları Bugün Tv ve Kanaltürk’ün İstanbul Şişli’deki binasında kayyumun içeri girmesinin ardından yayına müdahale ettiği yalanı ortaya atıldı. ‘Yayınımız kesildi’ alt yazısı geçen Kanaltürk’te Bugün TV Genel Yayın yönetmeni Tarık Toros, bir odaya kendisini kapatarak korsan yayınla şova devam etti.


İpek Medya Grubu’nun Mecidiyeköy’deki binası önünde, şirketlere kayyum atanmasını protesto eden grup ile polis arasında arbede yaşandı. Holding ve şirketlerine kayyum atanmasına tepki gösteren bir grup, gece boyunca Ortaklar Caddesi’ndeki İpek Medya Grubu binasında ve önünde bekledi.

Grupla polis arasında yaşanan arbede sırasında 5 kişi gözaltına alındı. Daha sonra kayyum heyeti polis eşliğinde binaya girdi.

“Yayınımız kesildi” yalanı

Kayyumların binaya girişinin ardından Kanaltürk yayınında ‘Yayınımız kesildi’ duyurusu geçildi. Kayyumlarla tartışan Bugün TV Genel Yayın yönetmeni Tarık Toros, bir odaya 20 kişiyle beraber kendisini kapatarak yayına devam etti. Odaya girişin engellenmesi için bekleyen grubun arasında dokunulmazlığı olan CHP’li vekiller de yer aldı. Toros’un bina içerisinde bir kalkışmaya hazırlandığı bildirildi.

Karartma yalanının hemen ardından Eski milletvekili Hakan Şükür yayına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Bir yalan daha ortaya çıktı

Tarık Toros, binaya gelen kişilerin kayyum olduklarına ilişkin tebligat yapmadığını ifade etti. Ancak dün binaya giderek tebligat yapmak isteyen polisler binaya alınmayarak darp edilmişti.

MEDYAGUNDEM

toros2

Gazeteci kılıklı teröristte ByLock da çıktı!

Firari vatan haini Tarık Toros’un, örgütün kriptolu haberleşme programı ByLock kullanıcısı olduğu tespitine yer verildi. …

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir