Anasayfa / GENEL / Fetoculardan “erotik uydu” açılımı!
hotbird-feto2

Fetoculardan “erotik uydu” açılımı!

TÜRKSAT’taki yayınına son verilen paralel örgüt medyası Almanya’dan yayın yapmaya karar verdi.


TÜRKSAT ile 2014 yılına kadar anlaşması bulunan Samanyolu grubuna ait Samanyolu TV, Samanyolu Haber TV, Mehtap TV, Yumurcak TV ve Dünya TV’nin de aralarında bulunduğu 13 televizyon ve radyo kanalının yayını kesildi.

YENİ ADRES ALMANYA
Samanyolu Grubu’na bağlı SHaber Televizyonu’nu bütün elemanların işlerine son vererek yayınlarına Almanya’dan devam etme kararı aldı. Türksat’tan çıkarılmasıyla birlikte Türkiye içinde yayın yapma umudunu kaybeden kanallar Almanya’da stüdyo kiraladı.

STV’Yİ ALİME BENZETTİ
Yayın kesilmeden önce Samanyolu TV’de kanalın TÜRKSAT’tan çıkarılmasıyla ilgili yorum yapan Kemal Gülen, kanalı alime benzetti ve “Dünyada herkes ölse bir kenara, o alim ölse bir kenara. Bugün bu yayın grubu, böyle bir ilmi temsil ediyor” dedi.

SAMANYOLU EROTİK KANALLARIN ARASINDA
Öte yandan örgüt kanallarının yayınına devam edeceği Hotbird uydusu, üzerinden yayın yapan erotik kanallarıyla biliniyor. Arama motoru Google’da, Hotbird ile ilgili bir şey arayınca önce erotik içerikler kullanıcıların karşısına çıkıyor.

hotbird-stv

MEDYAGUNDEM

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

noel2

FETÖ’den Noel baba maskeli terör saldırısı mı?

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastin provasını Samanyolu TV’de Kollama isimli dizide yaptığı ortaya çıkan …

stv1

Dönemin darbe televizyonu; FETÖ’nün Samanyolu’su tarihin çöplüğüne karıştı!

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında daha önce Türksat uydusundan çıkarılan Samanyolu Televizyonu yayın hayatını bu gece tamamen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir