Anasayfa / GENEL / Fetocular seçimi sabote etmeye başladılar
cihan3

Fetocular seçimi sabote etmeye başladılar

Türkiye 1 Kasım Pazar günü sandık başına gidecek ancak bazı yayın organları şimdiden sonuçları sabote etmeye başladı.


1 Kasım seçimlerine artık saatler kalmışken Paralel Yapı’nın haber ajansı CİHAN yine bir skandala imza attı ve 1 Kasım 2015 milletvekili seçim sonuçları başlığı altında seçim sonuçlarını bir gün önceden duyurdu.

Seçim öncesi yayınlarıyla HDP’ye açık destek veren ve algı operasyonlarıyla HDP propagandası yapmaktan geri durmayan paralel ajans bu sefer de seçim sonuçlarını bir gün önceden bilerek skandallarına bir yenisini ekledi. Seçimlere şaibe karışacağı şeklindeki yalan haberleriyle uzun süredir kara propaganda yürüten ajans ‘1 Kasım 2015 milletvekili seçim sonuçları ‘Adıyaman’ başlığıyla sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulundu ve kısa süre sonra bu paylaşımı sayfasından kaldırdı.

cihan2

(haber 7)

MEDYAGUNDEM

macron2

Fransa’da “küresel çete” kazandı!

Fransa’daki cumhurbaşkanlığı seçimlerinden kazanan belli oldu. Emmanuel Macron, Fransa’nın yeni Cumhurbaşkanı seçildi. Böylece Fransa’da eski …

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

fransa2

Fransız medyasında Erdoğan şoku!

Fransa’da merkez sağ parti ön seçimlerinde geçersiz sayılan oyların bir bölümünün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verildiği ortaya …

1 Yorum yapıldı

  1. Şirketlerinin başına kayyum düşesiceler. Ne kadar da azıttınız. Bu iş iyice çığırından çıktı. Ajans mı yoksa sınır tanımayan yalancılar örgütü mü belli değil. Ya içlerine fuat avni kaçmış ya da birini zamansız uyku basıp rüyasında Nostradamus’u görmüş. Uyanır uyanmaz da uyku semesi vaziyetinde saate bakmadan haber olarak geçmiş. Ne de olsa pensilvanya ile Türkiye arasında bi hayli zaman farkı var diye düşünmüş olmalı. Lan oğlum insan hiç olmazsa elini yüzünü yıkayıp saatine bakar.

    Bunların adam olacağı yok. Zaten terör propagandası sabıkaları hayli kabardı. Bir kayyum da cihan haber ajansına atamak yerinde olacak. Kemal Öztürk bu işe en uygun aday. Anadolu ajansını adam ettiği gibi CHA’yı da adam eder. (Bu kıyağımı unutmazsın değil mi hocam?)

    Günün sözü:
    İçine fuatavni kaçanın tepesine kayyum düşer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir