Anasayfa / GENEL / FETÖ’cü soytarının yüzüne tükürdü
atalay-beyaz

FETÖ’cü soytarının yüzüne tükürdü

Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, sinirlerine hakim olamayarak Demirci’nin yüzüne tükürdü.


Meclisiyle, siyasi partileriyle, medyasıyla, STK’larıyla, Emniyeti’yle, yargısıyla tüm Türkiye FETÖ’cü cuntacılara tarihi bir ders verdi. Sokağa dökülen 78 milyon insan destan yazdı. Demokrasi zaferi ardından darbeci hainlere tepki gösteren bir isim de komedyen Atalay Demirci’ydi.

MEYDANDA GÖZÜKME ÇABASI
Soluğu meydanlarda alan Demirci, ‘Ankara’da meydandaydık ve FETÖ terör örgütünü kınadık. Darbeye teşebbüs eden bu örgütün Allah belasını versin’ şeklinde tweetler attı. Demirci’nin gerçek yüzü ise Twitter hesabının çalınmasıyla ortaya çıktı.

HAKAN ŞÜKÜR VE ENES KANTER’LE YAKIN İLİŞKİ
Twitter hesabı hacklenen Demirci’nin görünende darbeye kınadığı geri planda ise Hakan Şükür ve Enes Kanter’le yakın ilişki içinde olduğu anlaşıldı.

TEPKİLER ARDINDAN ÇARK ETTİ
Demirci gelen tepkiler ardından ise geçmişini çabuk unuttu, yazılı ifadesinde şu ifadeleri kullandı: 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir.

GAZETECİLİK REFLEKSİYLE SORULARIMIZI SORDUK
Demirci’nin demokrasi kahramanlarını ve şehitlerini hiçe sayan bu ilişkisi gazetecilik adına önem arz ediyordu. Özel bir televizyon kanalında yaptığı stand up şovlarla yıldızı parlayan bu ünlü nasıl oluyor da kendi milletine kurşun sıkanlarla aynı cephede yer alabiliyordu?

‘SEN DE ONLARIN KÖPEĞİSİN’

Bu soruların cevabı alabilmek için Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, Atalay Demirci’ye mikrofon uzattı. Röportajın bitiminde ise Demirci’nin açıklamalarına daha fazla dayanamayan Kelleci, Atalay Demirci’nin yüzüne tükürdü. Kelleci o anlarda şu ifadeleri kullandı: “Muhabirlik yapmak çok zordu. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, ‘Kurban olurum’ diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum…”

(beyazgazete)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir