Anasayfa / GENEL / FETÖ’cü patronu kaçan Sözcü alçaklığı!
burakakbay

FETÖ’cü patronu kaçan Sözcü alçaklığı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onaylamasının ardından kesinleşecek olan Anayasa değişikliği referandumu her seçimde olduğu gibi vesayet odaklarının dengesini bozdu. Sözcü Gazetesi demokratik bir hak olarak sunulan tercihleri ‘Bölünme’ olarak nitelemekten çekinmezken, tercihlerini kamuoyuna açıklayan sanatçılar üzerinden Başkanlık sistemine ‘EVET’ diyenlere hakaret etti.

Sözcü’nün patronu kaçtı!

Dün sporcu ve sanatçıların başlattığı ve dakikalar içerisinde sosyal medyada bir akım haline gelip çığ gibi büyüyen “Daha güçlü bir Türkiye için ‘EVET’ ben de varım” kampanyası CHP medyasını rahatsız etti. Sözcü Gazetesi bugün birinci sayfasından demokratik seçimleri ‘bölünme’ olarak niteleyerek ‘Evet’ diyenlere hakaret etti.

‘BÖLÜCÜ MANŞET’

Kampanyanın kara propaganda biçiminde haberleştirildiği Sözcü sütunlarında, sonucu tamamen milletin kararıyla belirlenecek olan demokratik tercihler için ‘Bölünme’ manşeti atıldı.

SÖZCÜ’YE GÖRE EVET DİYENLER YALAKA,
HAYIR DİYENLER ÜNLÜ SANATÇILAR!

Aynı haberde ‘Evet’ diyen sanatçılara karşı ‘Hayır’ diyen sanatçılardan da söz edilirken kelime oyunlarıyla EVET diyenlere hakaret edildi. Sözcü ‘EVET’ diyen sporcu ve sanatçıları ‘İktidardan istikbal beklentisi olanlar’ şeklinde nitelerken ‘HAYIR’ diyenleri Ünlü sanatçı ve sporcular olarak adlandırdı.

İSTİKBAL PEŞİNDEKİ ARDA!

Sözcü editörlerinin dünyanın en iyi takımında oynayan yıldız futbolcu Arda Turan’ı bile ‘İstikbal beklentisinde’ olmakla itham etmesi görenleri güldürdü.

sozcu1

-Sabah.com.tr-

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

kk6

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’nin son ihaneti!

Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da yapılan referandum için AİHM’e yapılacak başvurunun dilekçesini canlı yayında imzaladı. 16 …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir