Anasayfa / GENEL / FETÖ’cü damat tutuklansın!
kavurmaci7

FETÖ’cü damat tutuklansın!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın FETÖ’cü damadı Ömer Faruk Kavurmacı’nın skandal biçimde tahliyesi toplumda infiale sebep oldu.

Avukat Burak Bekiroğlu, FETÖ sanığı Ömer Faruk Kavurmacı’nın Adli Tıp veya  üniversite hastanesinden rapor alması için başsavcılığa başvurdu. Bekiroğlu, Ömer Faruk Kavurmacı’nın tahliyesine karar veren hakim ve raporda imzası olan doktorların soruşturmasını talep etti. Talebi kabul edildi.

Bekiroğlu FETÖ ile mücadele amacıyla kurulduğunu ilan eden Toplumsal Adalet ve Yardımlaşma Derneği (Tay-Der) adına, Ömer Faruk Kavurmacı hakkında tahliye kararı veren Hakim ve Kavurmacı’ya rapor veren doktor hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurdu. Tay-Der, hakim ve raporu veren doktorun FETÖ ile ilişkisinin araştırılmasını talep etti. Ayrıca Kavurmacı’nın tahliyesinin “şaibeli” olduğunu iddia ederek araştırılmasını istedi.

İşte Tay-Der’in savcılığa yaptığı müracaat:

belge1

belge2

Aynı avukat Bekiroğlu bu kez de Kavurmacı’nın tekrar tutuklanması için sosyal medyadan çağrı yaptı.

kavurmaci6

MEDYAGUNDEM

nazli

Sözcü’nün FETÖ’cü işbirlikçileri

Sözcü Gazetesi’nin FETÖ/PDY ile iltisaklı şirketlerle mali ilişkisi ortaya çıktı. Sözcü’nün FETÖ kurmaylarından Alaaddin Kaya’nın …

saygi

Sözcü’deki “sırıtık adam”; ipliğini fena pazara çıkardılar

Star gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, “sırıtık” dediği Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk’e çok fena yüklendi …

Kavurmacı’dan “kaçmadım” pozu!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı, Florya’daki polis karakoluna gelerek imza …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir