Anasayfa / GENEL / Fetocu ahlaksızlıkta son nokta
nokta-rezil

Fetocu ahlaksızlıkta son nokta

FETÖ tarafından finanse edilen ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nü Gülen’in Nahçıvan imamı Murat Çapan’ın yaptığı Nokta Dergisi yine bir skandala imza attı. Halkın zekat ve kurban paralarıyla finanse edilen Nokta Dergisi, son sayısında Hz. Muhammed’e ve islam dinine yaptığı çirkin saldırılarla adını duyuran Sevan Nişanyan’a geniş yer ayırdı. FETÖ’nün tetikçisi Nokta Dergisi, kapakta Sevan Nişanyan’ın elinde şarap kadehi ile ahlaksız bir pozuna da yer verdi.


Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) himmet paralarıyla kurduğu ve Nahçıvan imamı Murat Çapan’ın yazı işleri müdürü yapıldığı Nokta dergisi bugün yayınlanan kapağında ahlaksızlıkta sınır tanımadığını gösterdi. Daha önce Hz. Peygamber’e hakaret eden Taraf gazetesi eski yazarı Sevan Nişanyan’ı kapağına ‘Devlet Keyfimi Bozamaz’ başlığı ile taşıyan FETÖ’nün yayın organı Nokta, küvette bir elinde içki kadehi tutan Nişanyan’ın bir eliyle de yaptığı nahoş el hareketini sansürsüz olarak bastı.

RÖPORTAJI FETULLAHÇI ESKİ ZAMAN MUHABİR YAPTI

Röportaj Aziz Nesin’in oğlu Ali Nesin’in Şirince’deki Matematik Köyü’nde çekildi. Himmet paralarını örgütün bekası için sağa sola harcamaktan çekinmeyen Gülen Örgütü’nün bu röportajını ise eski Zaman, Aksiyon ve Bugün muhabiri olan ve şimdi Nokta’da çalışan Fatih Vural yaptı. Röportajın fotoğraflarını ise eşi Güliz Vural çekti.

nk2

PEYGAMBERE HAKARET ETMİŞTİ

Blog sitesinden yazdığı bir yazıyla Hz. Peygamber’e ve kutsal değerle hakaret etmesiyle gündeme gelen ataist yazar Sevan Nişanyan’ın Nokta’nın kapağındaki bu fotoğraf tepkilere neden oldu. Nişanyan tepki çeken mesajında “Buna karşılık, bundan yüzlerce yıl önce Allah’la kontak kurduğunu iddia edip bundan siyasi, mali ve cinsel menfaat temin etmiş bir Arap lideriyle dalga geçmek nefret suçu değildir. “İfade özgürlüğü” denilen şeyin, adeta anaokulu seviyesindeki bir test örneğidir.” dedi.

nk3

TEK KUTSALLARI GÜLEN

Bu açıklamalarıyla her kesimden büyük tepki alan Nişanyan’ın FETÖ’nün yayın organı Nokta’nın kapağında nahoş el hareketiyle yer bulması, örgütün sınır tanımaz kirli ittifakının artık hiçbir kutsalı tanımadığını gözler önüne serdi.

nk4

FETÖ’NÜN ADAMLARI NOKTA’DA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkada şehit cenazesi geçerken selfie yaptığı bir fotomontaja yer veren Nokta’nın sahibi Cevheri Güven, FETÖ’nün kripto gazetecilerden. Cemaatin kara propaganda sitelerinden birisi olan aktifhaber.com’u kuran Güven, Star Gazetesi’nin Ankara Haber Müdürlüğü görevinde iken de FETÖ’nün amaçlarına hizmet eden uygun haberler üretti.

GÜLEN’İN NAHÇİVAN İMAMI GÖZALTINA ALINMIŞTI

Zaman’a verdiği bir röportajda kadrosunu Gülen örgütü ve Gezicilerden oluşturduğunu belirten Güven, Nokta dergisi vasıtasıyla Gülen Örgütü’nün tetikçiliğini yapıyor. Nokta Dergisi’nin alçak kapağından sonra derginin sorumlu yazı işleri müdürü Murat Çapan gözaltına alınmıştı. FETÖ, PKK ve Doğan medyası tarafından basın emekçisi olarak tanıtılan Murat Çapan’ın da FETÖ’nün Nahçıvan imamı olduğu ve imam olarak dergiye atandığı ortaya çıkmıştı. Gülen örgütünün kontrolündeki Türk liselerinde müdürlük yapan Murat Çapan, Azarbeycan Devleti tarafından okullara el konulmasından sonra sınır dışı edilmişti.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Sevan nişanyan denen meczup hapisten ne zaman çıkmış devletin arazisine çökmekten hapse atmışlardı bunu. Bok boku kenefte bulurmuş bulmuşlar birbirlerini devlete çökenler devleti soyanlar devlete sinsi bir virüs gibi yayılanlar devleti yok etmeye çalışanlar hepsi aynı bok çukurunda kendi boklarında boğulacaklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir