Anasayfa / GENEL / FETÖ yazarı idamla tehdit etti
mumtazer

FETÖ yazarı idamla tehdit etti

Paralel Zaman gazetesinin yazarı Mümtaz’er Türköne bugünkü yazısında Dolmabahçe Mutabakatı’na son veren iktidarı idamla tehdit etti.


Paralel yapının kalemlerinden Mümtaz’er Türköne bugünkü yazısında “Çözüm Süreci’nin sahiplerinin ipe dizilmesi lazım” dedi.

“Devlet Güneydoğu’da köşeye sıkışmış vaziyette. Sorumlusu ‘Dolmabahçe Mutabakatı’nda kendini ele veren Saray iktidarı. Türkiye’nin bu badireden en az zararla çıkabilmesi için, idam cezasının geri gelmesi, Dolmabahçe’de noktalanan Çözüm Süreci’nin sahiplerinin ipe dizilmesi lâzım” diyen Türköne paralel yapı adına tehditler savurdu.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

3 Yorumlar

 1. Şundan emin olun ki, şayet idam cezası geri gelirse bundan nasiplenecek ilk kişiler ihanetinin büyüklüğüne göre paralel ihanet çetesinin imamları olur. Memlekete verdikleri zararın büyüklüğünü düşünecek olursak, milletin yüreğini soğutmak için bunların bir kısmının sallandırılması çok yerinde bir iş olur.

  Hem bu utanmaz kifayetsiz muhteris profesör bozuntusu, münafık paralellerin hdpkk ile dirsek temasını gizlemeye bile gerek duymadan açık açık işbirliği yapmasını görmezden gelip, hangi yüzle devletin güneydoğuda köşeye sıkıştığını yazabiliyor?

  Kör müdür nedir?

  Köşeye sıkışan birileri varsa, onlar da kendileri, yani hdpkk ve Fetö (paralel ihanet çetesi)dir. Tabii asıl patronları olan küresel gladyo, yani siyonist çeteyi de listeye ekleyebiliriz.

  Bundan sonra şer cephesinin dağı fare doğuracak, iman cephesinin faresi dağ doğuracak. Ne yapsalar boş.

 2. karısı bunu boynuzladıktan sonra tamamen kafayı yedi lan olum idam gelse ilk idam edileceklerden biri çakma şayhinle sen olacaksın lan geri zekalı vatana ihanetten bahsedene bak

 3. Bunun gibi satılmış namussuzlara parayı ver yirmidört saat havlarlar zavallılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir