Anasayfa / GENEL / FETÖ ve PKK troliçeleri!
trolice3

FETÖ ve PKK troliçeleri!

Türkiye’nin PKK terör örgütünün “kan kardeşi” PYD’ye bomba yağdırması sonrasında sosyal medyada da yine fake hesaplarla yalan haberler yayıldı. O yalanlara da yine “malum tayfa” atladı. Kimler mi elbette PKK-PYD ve FETÖ çizgisinde tetikçilik yapan gazeteciler… CNN Türk adını kullanan sahte bir hesabın yalanlarıyla sosyal medyada FETÖ ve PKK “troliçesi” olan Aslı Aydıntaşbaş ve Nazlı Ilıcak… İşte Türkiye düşmanı odakların sosyal medyadaki çırpınışları….


asli-fake

asli-trol1

nilicak1

MEDYAGUNDEM

ypg

ABD’den teröristlere yeni isim

Terör örgütü YPG’ye ‘isim değiştirme’ tavsiyesinde bulunduklarını belirten ABD Özel Kuvvetler Komutanı Orgeneral Thomas, YPG’nin …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

harita

AA’nın deşifresi Pentagon’u çıldırttı

ABD Savunma Bakanlığı, Anadolu Ajansı’nın Suriye’de konuşlu ABD askerlerinin yerlerini yayınlanmasına tepki gösterdi. Anadolu Ajansı, …

3 Yorumlar

  1. evet savaş kapıda defolun gidin ülkemizden vatan hainleri sizin gibi vatan hainlerine savaşta ne yaparlar herhalde bilirsiniz değil mi?

  2. Bunlar trolice değil PARALELİÇE.

  3. Bunlar bu memleketin sırtında kambur duruyor bu memleket bu vatan hainlerini kaldıramıyor bunlar en kısa zamanda Bakanlar Kurulu Kararı ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti Vatandaşlığından çıkarılarak Sınır Dışı Edilsinler. Bunlar Zamanında Merve Kavakçıyı Morison Sülo Ajan diye Vatandaşlıktan Çıkartılıp Sınırdışı Etmişlerdi. Neden Merve Kavakçıya Yaptırım Uygulanıyor da Vatana İhanet Ettikleri Bal gibi ortada olanlar daha halen gözetilip kollanıyor. Bir Zahmet Bakanlar Kurulumuz Korkaklığı Bıraksın Vatana İhanet Edenleri Acilen Vatandaşlıktan Çıkarıp Sınır dışı etsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir