Anasayfa / ANALİZ / FETÖ militanı Bülent Keneş o savcıyı tehdit etti!
kenes-tehdit

FETÖ militanı Bülent Keneş o savcıyı tehdit etti!

Fetocu terör örgütünün müptezel küfürbazı Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ve küfür ettiği gerekçesiyle hakkında tutuklama talebi isteyen savcı Umut Tepe’yi de tehdit etti.


MEDYAGUNDEM.COM- İstanbul Cumhuriyet Savcılığı Twitter hesabından Cumhurbaşkanı’na çeşitli mesajlarla hakaret ettiği gerekçesiyle TODAY’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş hakkında TCK’nın 299. Maddesi kapsamında soruşturma başlattı.

Bugün ifadeye çağırılan Keneş, Savcı Umut Tepe tarafından sorgulandı. Hakkında hakaret suçundan çok sayıda dosya olan Keneş sorgu ardından Cumhurbaşkanına çok sayıda hakaret içerikli mesaj attığı gerekçesiyle tutuklama talebiyle İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği’nce sevkedildi. Mahkeme adli kontrol şartıyla Keneş’i serbest bıraktı.

kenes-hapis

KENEŞ SAVCIYI TEHDİT ETTİ

Bir terör örgütü militanlığını gazeteci kisvesi altında yürüten, işi sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfür ve hakaret olan Keneş, hukukun gereğini yapan savcı Umut Tepe’yi de tehdit etti.

Twitter’daki yorumlarıyla FETÖ militanı Keneş, savcıyı Fetocu terör örgütüne hedef gösterip, paralel çetenin kara listesine aldıklarını itiraf etti.

Fetocular “gazetecilik” maskesi altında kendilerini dokunulmaz varsayıp, ülkenin Cumhurbaşkanını, savcısını tehdit ediyorlar, sonra da “özgür basın” diye ağlıyorlar.

Yargının görevini yapmasını sözde “özgür basın” maskesiyle engelleyen Fetocuların hukuku hedef alan terör eylemlerine de savcılar gerekeni yapmalı.

İşte skandal tehditleri:

kenes-savci kenes-savci2 kenes-savci3

ALÇAKLAR MESELEYİ KILIÇDAROĞLU’NU RETWEET ETMEK GİBİ GÖSTERDİLER

Fetocu terör örgütünün yalanlarla nasıl medya terörü estirdiğinin kanıtı Zaman gazetesinin girdiği haber oldu. Keneş’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfür ve hakaretlerinden dolayı soruşturulmasını Zaman.com.tr, “Suçu Kılıçdaroğlu’nun tweet’ini RT etmek” diye yalan haberle duyurdu.

kenes-zaman

 

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. s.tir anca gidersin despotizmmiş sizin gibil millet, vatan düşmanlarına verilen cezalarin bu kadar az olması yüreğmizi parçalıyor. keşke bu cezaları arttırabilmenin bir yolu olsa da gün güneş yüzü göremeyecek şekilde kodese tıkılsanız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir