Anasayfa / GENEL / ‘FETÖ gelini’ hayranı PKK’lı teröristler!
elif-eyup

‘FETÖ gelini’ hayranı PKK’lı teröristler!

Mardin’in Derik ve Dargeçit ilçeleri kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda 10 kilo amaonyum ele geçirildi. Ayrıca FETÖ gelini Elif Şafak’ın kitabı da bulundu.

Mardin’in Derik ve Dargeçit ilçeleri kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda bulunan üç sığınakta patlayıcı yapımında kullanılan 10 kilo amonyum nitrat ve örgüte ait malzemeler ele geçirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca Dargeçit İlçesinde Korucu ve Yılmaz Mahalleleri kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda bulunan sığınaklarda 3 elbise, 1 güğüm, 2 tencere, 4 pil, plastik bir kap içerisinde 10 kilo amonyum nitrat olduğu değerlendirilen madde ve 3 kitap ele geçirildiği belirtilerek şöyle denildi:

“Ayrıca Şehit J.Asb.Çvş. Ömer Faruk Darbaş operasyonu kapsamında, İlimiz Derik İlçesinde Pınarcık ve Bağlar Mahalleleri kırsalında, bölücü terör örgütü mensuplarına ait 66 pil, 1 fotoğraf makinesi, 1 telsiz, 1 güneş paneli, 1 dahili bellek, 4 piknik tüpü, 1 akü, 1 uyku tulumu, 100 metre kablo, çok sayıda yaşam malzemesi ve örgütsel doküman tespit edilerek imha edilmiştir.”

ELİF ŞAFAK’IN KİTABI ÇIKTI

Teröristlerin ininden çıkan kitap ise şaşırtmadı. FETÖ’ye üye olmak suçundan aranan ve firari olan Eyüp Can Sağlık’ın eşi Elif Şafak’ın AŞK kitabı teröristlerin ele geçirilen malzemeleri arasında görüldü. Elif Şafak daha önce yaptığı açıklamalarda terör örgütünün siyasi uzantısına destek açıklamalarında bulunmuştu.

FETÖ’cü firari Eyüp Can’ın karısı olduğu için FETÖ gelini olarak da bilinen Elif Şafak’ın yine İngiliz hayranı olduğu bilinen bir gerçek. Şafak Türkçe olan soyadını Shafak diye yazarak kendi dilini adeta reddeden bir yazar (!) olarak da anılıyor.

elifs

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir