Anasayfa / ANALİZ / FETÖ devletin kozmik sırlarını PKK’ya sattığını bakın nasıl itiraf etti?
taraf-pkk

FETÖ devletin kozmik sırlarını PKK’ya sattığını bakın nasıl itiraf etti?

Fetocu terör örgütünün PKK’ya istihbarat sağladığının en net delili bugün FETÖ gazetesi Taraf’ta itiraf edildi!


MEDYAGUNDEM.COM- Doğu ve Güneydoğu’da PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonların, Emniyet içerisindeki paralel köstebekler tarafından örgüte haber verildiği ve bu şekilde polislere hain pusular kurulduğu, paralel köstebeklerin emniyet operasyonlarını zayıflatmak istediği ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde medyaya yansıyan haberlere göre Emniyet içerisinde uzun yıllar yapılanma ve darbe girişimiyle deşifre olan paralel örgütün Doğu’da PKK’ya sağladığı desteğin yanında, emniyet içerisinde algı operasyonları yürüttüğü belirlendi. Örgüte istihbarat taşıyan köstebekler, polis operasyonlarının bir kısmı başarılı olmayınca ‘Emniyet ne yapıyor, Doğu’yu PKK’ya mı verecekler’ algısını yaymaya çalıştığı söylendi.

Paralel yapının oluşturduğu istihbarat havuzunun etkisinin devam ettiği ve PKK ile özellikle son dönemde güçlü bir etkileşime geçtiği dile getiriliyor. Terör örgütlerine yönelik operasyonlara ait bilgilerin havuzda toplandığı, örgüt elemanları tarafından buradan alınarak PKK’ya aktarıldığı ortaya çıktı. İstihbarat şubelerde paralel yapıya yönelik geniş çaplı temizlik yapılsa da, kendilerini saklayan paralel polislerin kullanıldığı ifade ediliyor. PKK terör örgütüne ait her türlü istihbarat ise zaten paralel yapının havuzunda bulunuyor.

TARAF FETÖ’NÜN PKK İLE İŞBİRLİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Bugün Taraf’ın sürmanşetinde Hüseyin Özay imzalı yer alan haber, tam bir FETÖ kurmacası ucuz bir suç örtme operasyonundan başka bir şey değildi. “Kör nokta skandalı” başlıklı haberde PKK’nın terör talimatlarını telsiz konuşmaları dinlenemeyen, sinyal takibi yapılamayan kör noktalardan verdiğini iddia etti. FETÖ’nün operasyon gazetesi PKK’nın Türkiye’nin teknik takip şifrelerini çözdüğünü de iddia etti. Bir de haberde “Şimdi tüm güvenlik birimleri, kozmik bilgilerin PKK’nın eline nasıl geçtiğini araştırıyor” denildi.

Oysa mesele gayet basit. Devletin içine sızıp, devletin arşivini çalan, devleti dinleyip yabancı ülkelere servis eden ihanet örgütü Fetocular sadece sinyal tespit edilemeyecek noktalara dair bilgileri değil, pek çok kozmik sırları PKK ile paylaşıyor. Tam bir terör örgütleri işbirliği sürecinde Fetocular devlete sızdırdıkları polisle bu ihaneti yapıyorlar.

Sonra da böyle adice ve alçakça bir haberle suçu kendileri işlememiş gibi kahpeliğe yatıyorlar.

Taraf’ın bugünkü haberi FETÖ’nün PKK terör örgütüne devletin kozmik sırlarını sattığının başka bir kanıtıdır.

MEDYAGUNDEM

pyd

TV’de aktivist Suriye’de terörist

Dünyaya kendilerini insan hakları aktivisti olarak tanıtan bu teröristler Steve Kerr, David Graso ve Macer …

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir