Anasayfa / GENEL / FETÖ-CHP ortaklığı alçaklığa suç duyurusu yağıyor
suc-d

FETÖ-CHP ortaklığı alçaklığa suç duyurusu yağıyor

TÖRKAD Derneği Başkanı Zeynep Alkış tarafından, Sümeyye Erdoğan hakkında kirli ve alçak bir propaganda başlatan CHP’li Mahmut Tanal, Orhan Aydın, Sözcü Gazetesi yazı işleri müdürü, Today’s Zaman hakkında suç duyurusunda bulunuldu. İşte kirli ve alçak propagandaya yapılan o suç duyurusu..


Töre Cinayetlerini Önleme ve Kadın Potansiyelini Değerlendirme Derneği (TÖRKAD) Başkanı, Öncü Kadınlar Temsilcisi Zeynep Alkış Erdoğan’a yönelik saldırıyı yayımladığı bir mesajla kınadı.

Alkış mesajında, “Sayın Sümeyye Erdoğan hakkında iğrenç iddiaları yayan ve bu çirkinliğe sosyal medyada paylaşarak destek veren tüm çevreleri kınıyor, saldırıyı tüm kadınlara yapılmış olarak kabul edip, Öncü Kadınlar Platformu olarak söz konusu isimler hakkında suç duyurusunda bulunacağımızın altını çiziyorum” ifadesine yer verdi.

Mesajında Sosyal medyada Sümeyye Erdoğan hakkında yer alan iddiaları, ahlaksızlık olarak niteleyen Alkış, “Bu sadece basit bir iftira, karalama ve müptezellik değil ahlaksızlıktır. Bu ahlaksızlık karşısında sessiz kalan, tepkisini dile getirmeyen kadın örgütlerini de kınıyor, bu iğrençliğe daha fazla ortak olmamaya davet ediyorum. İğrenç ve asılsız iddialara sahip çıkan, meşrulaştırmaya çalışan basını da medya etiği kurallarını göz göre göre çiğnemelerinden dolayı kınıyorum” dedi.

torkad

torkad2

orhan2

rezilhaber

MEDYAGUNDEM

chp1

CHP-PKK ilişkisinin çarşaf çarşaf belgeleri!

CHP-PKK işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı. CHP’li Ataşehir Belediyesi’nin aracının yardım adı altında …

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

tanal1

CHP’liler millete hakarete başladı!

Seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından CHP’li Mahmut Tanal halka hakaret etti. ‘Diktatörlük geldi’ iddiasında bulunan Tanal, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir