Anasayfa / GENEL / FETÖ beslemelerinin başörtüsü hazımsızlığı
basortusu1

FETÖ beslemelerinin başörtüsü hazımsızlığı

Geçici hükümette Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Ayşen Gürcan, Gezici ve Kemalist çevrelerin saldırısına uğradı.


Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı geçici hükümette Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na getirilen Prof. Dr. Ayşen Gürcan’a karşı saldırı ve itibarsızlaştırma kampanyası başlatıldı.

CUMHURİYET’TEN REZİL TWEET

Can Dündar’ın yayın yönetmeni olduğu Cumhuriyet Twitter hesabından Ayşen Gürcan’ın haberini “Cumhuriyet tarihinde ilk” başlığı ile verdi. Cumhuriyet’in tweetinde asıl dikkat çekici durum ise başörtülü olmasını “bir ilk” olarak nitelediği Ayşe Kesir’in geçmişten başı açık bir fotoğrafını kullanması oldu. Cumhuriyet haberin detayında ise Gürcan’ın başörtülü fotoğrafını kullandı.

cumhur-aysen cumhuri-aysen2

AYŞE HÜR’DEN ÇİRKİN TWEETLER

Twitter’da yaptığı skandal paylaşımlarla sık sık haber olan tarihçi Ayşe Hür ise araştırmacılığını göstererek “Aile Bakanı Ayşe Gürcan 40’ından sonra hidayete erenlerden galiba. Bu sayfaya bakılırsa 2013’te tesettürlü değilmiş.” Şeklimde tweet atarak Gürcan’ın başı açık fotoğrafını paylaştı.

ahur

Tarihçi Ayşe Hür, gelen tepkiler üzerine özür dilemek bir adım daha ileri giderek hakaret içeren şu ifadeleri yazdı:

“Madem tesettürlü birini bakan yapacaklardı (ki gayet meşru),”daldan eğme değil, kökten sürme bir kadını yapsaydılar.”

Feministler adeta kadın cinayetlerinin sorumlusu ilan etti

Sol-feminist çevrelere ait site ve Twitter hesapları da Ayşen Gürcan’ın demeçleri üzerinden saldırıya geçerek itibarsızlaştırma çabasına girdi.

Kadın Cinayetleri adlı hesap: “Yeni Aile Bakanı Ayşen Gürcan: “Kadın ailenin bir parçasıdır” diyor. Kadınlar bu zihniyet yüzünden öldürülüyor. #ÖzgecanYasası’nı kazanacağız” diye paylaşımda bulunarak yeni Bakanı adeta cinayetlerin sorumlusu ilan etti.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

1 Yorum yapıldı

  1. embesil ayşe bir insanın başındaki örtü kişisel tercihtinin göstergesidir beynindeki örtü ise senin gibi sığlığının, çapsızlığının, cahilliliğinin , ilkelliğinin göstergesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir