Anasayfa / GENEL / Fehmi Koru’ya doğum günü sürprizi
fehmi-dogumgunu1

Fehmi Koru’ya doğum günü sürprizi

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Sultanahmet Meydanı’nda düzenlenen 24 Temmuz Basın Bayramı kapsamında yeniden canlandırılan Marmara Kıraathanesi’ndeki etkinliğe katıldı.

GAZETECİ DE VARDI BAKAN DA

Etkinliğe Atalay’ın yanı sıra Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Eski Bakanlardan Ali Çoşkun, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Fehmi Koru, Osman Tanburacı, Nazlı Ilıcak, Umut Akyürek eşi Oktay Ertuğrul ve kızları Umur, Pakize Suda, Hasan Kaçan’ın da bulunduğu siyaset, basın ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

FEHMİ KORU’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, konuşmasının ardından fasıl heyetinin sunduğu müzikleri keyifle dinledi. Atalay daha sonra sürpriz bir şekilde sahneye getirilen 52’inci yaş gününü kutlayan yazar Fehmi Koru için yaptırılan, üzerinde Koru’nun resminin bulunduğu ‘Nice Mutlu Yıllara’ yazılı ekran ve üzerinde masa başında programın yansıtıldığı figürlerin bulunduğu pastayı kesti. Etkinliğe biraz gecikmeli katılan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile kısa bir süre sohbet etti.

FASIL DİNLEDİLER

İskender Pala’nın eski ramazan fıkraları anlattığı, Fehmi Koru ve fasıl heyetinin şarkılar seslendirdiği etkinlikte, 10 etnik dilde şarkı söyleyen Züleyha sahne alırken, tiyatro sanatçısı Hasan Kaçan da hikayeler anlattı. Başbakan Yardımcısı Atalay ile Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış da katılımcılarla birlikte şarkılara eşlik etti. Gecede, ramazan tatlısı olarak bilinen güllaç, çerez, limonata ve dondurma ikram edildi. Çeşitli sanatçılar tarafından seslendirilen müzik dinletilerinin ardından etkinlikte sahur programıyla devam etti.

MEDYAGUNDEM

akbay

İşte o ifade: Burak İsviçre’de FETÖ evinde yetişti

Gazeteci Fehmi Koru, Sözcü’ye yönelik FETÖ soruşturmasında tanık sıfatıyla savcıya ifade verdi: Burak Akbay’ın babası …

koru-dogan1

Koru’dan darbeci Hürriyet’e destek

Bir zamanlar başbakanları pijamayla karşıladığı günleri özleyen Aydın Doğan’a ait Hürriyet’in “Karargah Rahatsız” manşeti bir …

fehmi

Fehmi Koru niye FETÖ sanığı değil?

Çatı davasında sorgusu süren Alaaddin Kaya, 17 Aralık’tan sonra Erdoğan ve Gül’ün, Gülen’e yazdığı mektuba …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir