Anasayfa / GENEL / Faşist Sözcü’nün yalan haberi
sozcu-yalan

Faşist Sözcü’nün yalan haberi

Kemalist faşist Sözcü gazetesinin sitesi, Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun erkeklerle tokalaşmadığını haber yaptı ama tarihi kongrede bu iddia yalan çıktı.

Sözcü’nün eski alışkanlıklarından olan, Cumhurbaşkanı veya Başbakan seçilen kişinin eşinin “dini” hassasiyetlerine olan ilgisi yine ortaya çıktı.

sozcu-sare

SÖZCÜ’NÜN İDDİASI YALAN ÇIKTI

Sözcü, Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun “Nasıl bir İslamcı” olduğunu ve “Laiklikten ne kadar uzak olduğunu” göstermek için bir haber hazırladı. Buna göre AK Parti kongresine eşi Ahmet Davutoğlu’yla birlikte gelen Sare Davutoğlu’nun “dini hassasiyet” gereği erkeklerle tokalaşmadığı idda edildi.

sare-davutoglu2

ERKEK KADIN AYRIMI YAPMADAN TOKALAŞTI

Ancak kongreden gelen fotoğraflar Sözcü’yü yalanladı. Sare Davutoğlu’nun, kendisine el uzatan herkesle, erkek kadın ayrımı yapmadan tokalaştığı görüldü.

saree-davutoglu

(Ensonhaber)

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

4 Yorumlar

  1. Sözcü Sizin Avratlarınız Tokalaşıyor mu?

    Sözcü sizin karılarınız tokalaşıyor mu lan? Bidenede ben tokalaşmazlar mı lan? Şöyle bir uzatayım da hadi tokalaşsınlar lan! Niye olum milleti tokalaştırmaya zorluyorsunuz da söz konusu sizler olunca geri çekiliyorsunuz? Hıı! Söyle bakıyım Sözcü!
    Bah Sözcü, sizler hayatı minare gölgesiyle davul tozundan ibaret olduğunu sanan zavallı insanlar güruhu olduğunuzu biliyor musunuz? Tokalaşma konusundaki son bilimsel araştırmaları bilseydiniz eminim ki sizlerde tokalaşmayı bırakırdınız. Ama sizin gibi itin köpeğin hırlamaması için millet tokalaşmak zorunda kalıyor. Yüreğiniz varsa gazeteniz araştırsın, tokalaşmanın avantajlarını-dezavantajlarını ortaya koyun bakalım ne çıkacak! Yapamazsınız, yüreğiniz yetmez, zağarlık dururken ne diye gerçekleri ortaya çıkarasınız ki! Hodri meydan! Bu din ilim dini, bilim dini, elin gavuru bunu çok iyi bilirde sizin gibi zağarlar bilmemezlikten gelir. Mayanız bu, bundan öteye gidemezsiniz, sanatınız zoytarılık. Geçen gün heykelin üzerine ayak koyup terör işte böyle bitti gibi komik manşet atmıştınız ya, işte yapacağınız-yaptığınız gazeteciliğinde bundan ötesi yoktur. Tabi yalan da sınır tanımamak da ayrı tartışılması gereken bir husus olmakla beraber, sizleri fazla adam yerine koymamak gerekir.

  2. niye bu kadar korkuyorsunuz. yazsanıza evet müslümanım ve tokalaşmıyorum. onlarda anırsınlar.

  3. Bu haber size yakışmadı. Bir hanımefendi için “kendisine el uzatan herkesle, erkek kadın ayrımı yapmadan tokalaşmak” marifet değil. Bu durumu minimuma indirecek bir vakarla durmak marifet ve Sare Hanım’ın yaptığı buydu. Onu gerçekten savunun

  4. milletle tokalaşınca ellerini kolonyalı mendille silen tipler kalkmış Sare Hanım a laf ediyor. demek ki titiz bir insan herkesin elini sıkmyor ne var bunda son derece hijyenik bir hareket bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir