Anasayfa / ANALİZ / Ey o FETÖ’cü için MEDYAGÜNDEM’e dava açan savcı!
ercangun2

Ey o FETÖ’cü için MEDYAGÜNDEM’e dava açan savcı!

MEDYAGÜNDEM’e inanmayıp o FETÖ’cü için dava açan savcı şimdi ne diyecek?


MEDYAGUNDEM.COM- Fox TV’nin haber müdürü Ercan Gün’ün Fetullahçı terör örgütünün medya militanlarından biri olduğunu bilmeyen yoktu. FETÖ’nün Fox TV’ye atadığı “kayyum”du Ercan Gün.

Geçtiğimiz Şubat ayında Ercan Gün’ün FETÖ’nün işlediği Hrant Dink cinayetindeki rolünü deşifre ettik; eski emniyet istihbaratçı Sabri Uzun’un kitabına dayanarak.

ercan-fox

samast3

Ercan Gün MEDYAGÜNDEM için suç duyurusunda bulundu. Gittik savcıya ifade verdik, tek tek anlattık Ercan Gün’ün Dink cinayetindeki rolünü ve FETÖ ile bağını.

Savcı bize inanmadı ki aleyhimize dava açtı.

Ercan Gün’le davalığız. 9 Şubat 2017 tarihinde duruşmamız var.

FETÖ üyesi olmaktan gözaltına alındı, adli kontrol hükümleri uygulanarak ve yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı. Hemen Hrant Dink cinayetinden gözaltına alındı.

Yani MEDYAGÜNDEM haklı çıktı. Ercan Gün ile davamıza konu olan şikayetlerin hepsi düştü. Hem FETÖ’cülüğü, hem de Dink cinayetindeki rolü ortaya çıktı.

Merak ediyoruz MEDYAGÜNDEM’e dava açan savcı şimdi ne yapacak?

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir