Anasayfa / VİDEO / ‘Ertuğrul Hoca’ sahur programında!
ozkok-sahur

‘Ertuğrul Hoca’ sahur programında!

Türk medyasının amiral gemisi Hürriyet’in 20 yıl boyunca genel yayın yönetmenliğini yapan, kaleme aldığı bazı yazılarında şarap ve grup seksin faydaları üzerinde duran ve bundan ötürü sert eleştirilere maruz kalan Ertuğrul Özkök yine şaşırttı.

SAHUR PROGRAMINA KATILDI

Bu kez de soluğu sahur programında alan Özkök, daha önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın katıldığı Star TV’de ekrana gelen Halil Necipoğlu ile ‘Sahur’ adlı programın konuğu oldu.

KİBİR VE NANKÖRLÜK

Programın akışı gereği oruç ve namaz ekseninde dini bir sohbetin içinde yer alan Ertuğrul Özkök, Kur’an-ı Kerim’i okuduğunu ve kutsal kitapta kibir üzerine çok şey söylendiğini belirtti. Özkök, kibrin insanın en kolay düşebileceği tuzakların başında geldiğini de sözlerine ekledi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Zaman zaman şaraplar üzerine yazdığı yazılarıyla bilinen, son olarak 2 hafta önce kaleme aldığı “Grup seksin faydaları” üzerine bir yazısı nedeniyle çeşitli kesimlerin tepkisini çeken Özkök’ün sahur programına katılmasını sosyal medya da görmezden gelmedi.

Ertuğrul Özkök ismi Twitter’da TT listesinde yer alırken, sosyal medya kullanıcıları bir süre şaşkınlığı üzerinden atamadı.

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir