Anasayfa / ANALİZ / Erdoğan’ın o sözlerinin şifresi; Fuat Avni’nin sen olduğunu biliyoruz Gülen kahpelik yapma!
erdogan-fuat4

Erdoğan’ın o sözlerinin şifresi; Fuat Avni’nin sen olduğunu biliyoruz Gülen kahpelik yapma!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Fuat Avni trolü üzerinden verdiği “Erkeksen, yüreğin varsa kod adı kullanma, açık isminle yaz, çık karşıma. Biz bu yola kefenimizle çıktık, bizi caydıramazsınız” mesajının apaçık Fetullah Gülen olduğu net.


MEDYAGUNDEM.COM-  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Malatya’da STK temsilcileri ile bir araya geldiği kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada, “Erkeksen, yüreğin varsa kod adı kullanma, açık isminle yaz, çık karşıma. Biz bu yola kefenimizle çıktık, bizi caydıramazsınız” diyerek Fuat Avni trolünün arkasına saklanan terörist başı Fetullah Gülen’e resmen mat edecek şah çekti!

erdogan-fuat2

Mesajı alan Fetullahçı terör örgütü tetikçileri üzerinden “Hani Fuat Avni Emre Uslu idi, Erdoğan sizi yalancı çıkardı” gibi yine panikle algı operasyonuna başladılar. Amaçları Erdoğan’ı bir “Twitter fenomeni” ile tartışıyormuş gibi göstermek. Oysa kahpece bir trolün arkasına saklanan Fetullah Gülen, Erdoğan’ın muhatabı. Zaten mesajı da aldı!

Artık açık ve net. Fuat Avni bizzat Fetullah Gülen’in yönettiği havuz hesabı… Hesapta birçok isim başta Emre Uslu aktif kullanıcı… Ama işin patronu, yöneteni Fetullah Gülen. Bunu da bugün Yeni Akit’te Latif Erdoğan çarpıcı bir yazıyla kaleme aldı.

 

uslu-gulen

 

 

MEDYAGUNDEM

trol2

İşte isim isim FETÖ’nün trol çetesi

Türkiye’yi sosyal medya üzerinden dizayn etmeye çalışan FETÖ’nün trol hesapları deşifre oldu. Savcılık psikolojik harekatta …

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir